Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki agusztus végére várja...

Van aki agusztus végére várja a babáját?

Figyelt kérdés
Én agusztus 29re vagyok ki írva. 17hetes vagyok

2020. márc. 20. 06:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
En augusztus elejere varom :)
2020. márc. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is elejére vagyok kiírva
2020. márc. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Augusztus végére várom
2020. márc. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek a 18 hetes genetikai ultrahangot elvégzik a kórházban április 7.van időpontom?
2020. márc. 20. 07:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Én aug.17-re vagyok kiírva. Nekem márc.31-én lesz a kövi uh. Nem tudom máshol hogy van,de én tegnap beszéltem az orvosommal,itt a látogatási tilalmon kívül még semmilyen más intezkedés nincs. Viszem a kiskönyvet 31-én és beengednek,megcsináják az uh-t. A terhességi vizsgálatok(a kötelezők) vagy ha panaszod van,szerintem sürgős ellátásnak minősül,mert a baba élete lehet a tét. Azért mielőtt majd mész,telefonálj be a kórházba,nehogy potyára menj. De szerintem meg kell csinálniuk.
2020. márc. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én aug. közepére várom. Bízom benne, hogy a kötelező uh-kat meg fogják csinálni továbbra is.
2020. márc. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is aug. elejére vagyok kiírva. A genetikai vizsgálaton már túl vagyok, szerencsére akkor még nem volt ennyire elterjedve a járvány, kevesebb szigorítás volt. Viszont 2 hét múlva esedékes lesz a cukorterhelés, és április közepén a következő vizit... nem tudom, mi lesz ezekkel. :(
2020. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Énis augusztus elejére vagyok kiírva.


Hétfőn voltam genetikai uh-n az Uzsokiban.


Kicsit nagyobb volt a szigor (lázmérés, kérdőívtöltés, szájmaszk, kézfertőtlenítő. Ezek nélkül nem engedtek be). Hosszú sor áll, érdemes fél órával korábban menni, mint az időpont. Vizsgálatot igazoló papír (beutaló), személyi, taj, lakcím kártya legyen nálatok.


A genetikai uhról átküldtek genetikai tanácsadásra, mert a kombinált tesztem pozitív lett. Csütörtökre kaptam időpontot a Bajcsyba. Ugyanaz volt a protokoll, mint az uzsokiban. Jövőhét csütörtökön megyek magzatvíz mintavételre.


Ne pánikoljatok, minden vizsgálat meg lesz csinálva, amit tudnak tolnak kicsit, amit nem, azt elvégzik. Szigor van, hosszú várakozási idő, de nem hagynak magunkra.

2020. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. A vizsgálatok csúsztatását úgy értem, hogy pl a cukorterhelés a 24-28. Hét között kell megcsinálni, nem a 24. Hanem a 28. Hétre adnak időpontot.


Mindent próbálnak a legutolsó időpontban megcsinálni, de ahol bizonyos héten belül kell valamit csinálni, ott nem hagyják, hogy kicsússz az időből.

2020. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én aug. 20-ra vagyok kiírva ikrekkel. Jó lenne az augusztus elejét megvárni velük...
2020. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!