Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki vàrja mèg augusztusra a...

Ki vàrja mèg augusztusra a babàjàt?

Figyelt kérdés

Hanyadik hètben vagytok, ki hogy èrzi magàt? Fèltek/izgultok a szülès miatt?

Èn 38 hetes vagyok ès nagyon vàrom màr hogy kibujjon de fèlek is...


2019. aug. 12. 16:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%
37 hetes vagyok. Én attól félek, hogy nem fogom tudni mikor induljunk a kórházba. Meg attól hogy nehogy megcsászározzanak. De amúgy már nagyon várom, hogy a karom van tarthassam a babám. Amúgy nagyon jól érzem magam, csak ez a fene meleg ne lenne
2019. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
100%

Én elvileg szeptember 1, de magzati ratardacio (le van maradva 2, 5 héttel) jovoheten indítanak.

Nem tudom egyenlőre mit érzek, hogy jobb - e így, hogy tudom, jovoheten baba és nem magától indul, vagy a bizonytalanság lett volna jobb.

37+1 hkm

2019. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%
En holnap leszek 38 hetes, elso babank, aug. 27-re vagyok kiirva. Felek a szulestol en is, mert nem igazan tudom elkepzelni mi var majd ram, rettegek a fajdalomtol, foleg a kitolasi szakasztol, sajnos eleg sok remkep van elottem a gimnaziumnak koszonhetoen, ahol vegig nezettek velunk videon premier planban egy szulest bioszon, na azt igazan nem kellett volna latnom.....de nagyon varom mert igazan ramatyul erzem mar magam sajnos, es igazabol minden napszakban azon gondolkozom de jo lenne ha eltoccsanna alattam a magzatviz, ugyhogy en eszmeletlenul bizom a holnapi-holnap utani hidegfrontban, es abban, hogy nem 1 napos vajudasom lesz🙄😂 Mar uncsizok is itthon, mindent kitakaritottam, tegnap a babaszobat takaritottam ki megegyszer, agynemut huztam a kisagyban,amit letakartam, hogy ne porosodjon, kifertotlenitettem a babakadat, cumisuvegeket, cumikat elmostam, sterilizaltam, hogy utana mar csak a sterilizalot kelljen ujrainditani, ennyi idot is sporolok majd, hat ilyenekkel probalom magam elfoglalni, addig sem agyalok, es persze egy kicsit az is benne van h a pakolaszastol megindul a kisasszony😁
2019. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo pontosan leìrtad amit èrzek 🙂

Mar èn is mindent kitakaritottam, megvettem, elkèszìtettem mar azon gondolkodok kèt napja, hogy kiszedem az összes babacuccot ès ujrarendezem de aztàn meggondolom magam mert igy is szèp sorban vannak ... 😃 kegyetlenül unatkozom. Utàlom ezt a hösèget. Èn is minden pillanatban vàrok egy jelet, egy fàjàst, magzatvìz elfolyàst...Kivancsi vagyok hogy milyen a kisfiam nagyon vàrom màr de nagyon fèlek hogy minden rendben menjen a szülèsnèl.szeretnem ha gyors ès könnyü lenne. Mindenkinek ezt kìvànom. Ha van kedvetek ìrjatok majd hogy kinek hogy alakult.

2019. aug. 12. 18:51
 5/63 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok:) Igen a babaruhakon en is sokat agyaltam, hogy ujra rendezem, de elvetettem mert igazabol azon kivul hogy rohadt cukik a kis ruhak, rettenet idegesito oket szepen osszehajtogatni, en vagy masfel-2 orat tuti hajtogattam oket mikor mindent kimostam es kivasaltam, ugyhogy csak ez fog vissza, meg az hogy utana nagyon fajt a derekam😂😂👍🏼 Hat konnyu szulest kivanok magunknak! :)
2019. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
100%

3. Válaszoló én is augusztus 27.-ér-e vagyok kiírva. 🤩 de én tegnap voltam orvosnál és ő azt mondta hogy már csak babával találkozunk. Mert a mehnyak elsimult és 1 ujjnyira nyitva vagyok. A ctg is fajasokat mutatott de annyira nem fajt viszont rendszeres volt és most itthon vagyok mert mondta Doki hogy elég lesz akkor korhazba menni ha már itthon nem érzem jól magamat. Na hát nem is érzem mert itthon mintha bomba robbant volna épül a gyerekszoba így mindenhol szerszámok meg kosz és én meg bármikor szülhetek. Minden fajdalomnal gondolom is hogy bassszus még ezer dolgom. De eddig nem érzem hogy ez olyan eldobok mindent fájdalom lenne ... és mint ahogy az elso válaszoló is írta a legnagyobb para jelenleg bennem hogy nem tudom mikor kellene bemennek , mi van ha nem is erzem fajasnak nekem ez csak menzeszgörcs a ctg-n meg maxeröseggü fajast mutatott😩😂

Bocsi a litaniaert csajok 😁

2019. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok

Hát most nem nyugtattál meg. Mindenki azt mondta hogy tudni fogom mikor menjek. De ha ugyan olyan menzesz szerű fájásra azt mondták hogy az már erős fájás, akkor egyáltalán nem fogom tudni 😂😂😂 Szörnyű ez a bizonytalanság. Én is csak arra tudok gondolni, mikor kicsit erősödik, hogy még özön dolgom van. Meg hogy úr isten csak ne most mert pont akkor nem lenne aki vigyen

2019. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
100%
1 es valaszolo nem akartalak megijeszteni😅 bocsi. De többen is irjak hogy ugyanazaz ctg erössegü fajas jobban fajt az aktív vajudasnal. Valószínűleg nekem ezért nem fajt annyira ... tippelem én is csak agyalok🤣Hat nem tudom nekem is azt mondja mindenki hogy tudni fogom mikor igazi 😁 de ettől függetlenül én már mostantól csak azt nézem majd hogy rendszeres legyen. Addig is készül a terep ezekkel a menzeszgörcsökkel. Már nagyon várom 🤩🤩🤩🤩
2019. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok! Dejoo :) irj ha neked elobb meglesz a bebi😁 en hiaba szeretnem ha mar kint lenne, valoszinu amilyen szerencsem van kihuzom 40. hetig😂 De jo nektek, hogy a fajasokat is nezik! Nalunk csak a baba szivhangjat nezik nst-n, pedig en is olyan kivancsi lennek, hogy vannak e mar gep szerint fajasaim, mert en sem tudom eldonteni amugy, hogy ami faj, az mitol is faj, jolvan lanyok, igy kiraly lesz, hogy nem tudjuk mi mitol faj, jajj nagyon rohogok😂👍🏼
2019. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok

Viccelsz? Vasárnap apuka már rajtra készen volt. Erősebbek voltak kicsit ezek a jóslók és már azt néztem rendszereződik-e. Ő meg percenként: na kell menni? 😂😂 Meg néha így egész a hüvelyembe lenyilal. Én azt sem tudom mit lát az nst-n. Nyilván azt tudom hogy szivhang meg méh működés, de senki nem mondott semmit. Csak annyi hogy rendben van. Nem tudom mi lesz így velünk csajok.😂

2019. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!