Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt előtt gyakori a...

Pozitív teszt előtt gyakori a mindjárt megjön érzés? Ha igen, volt valami különbség ez és aközött, amikor valóban megjön?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 20:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az tunt fel 5 nap keses utan, hogy nincs meg a "mindjart megjon" erzes.. 😊 pozitiv lett a teszt, aztan jott az erzes is... ugyanaz volt mint amit menstruacio elott szoktam erezni..sokszor ugy ereztem hogy hiaba a pozitiv teszt most tuti megjott... par het alatt elmult az erzes... most 20+2 hetes vagyok 😊
2020. márc. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én ugyanolyannak éreztem. De vkinél egyáltalán nincs ilyen.
2020. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A nem várt menstruáció napján ugyan úgy görcsölt a hasam, mint mikor rendes vérzésem van ez tartott másfél napig. Aztán folyamatos alhasi szurka, néha pedig enyhe menstruációs görcs is volt ez tartott 1 hétig, de alhasi szurka az több ideig tartott még néha most is érzem + feszülés. Elmaradt menstruáció után 6 nappal teszteltem pozitívat. Most vagyok 17 hetes. 😊
2020. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2020. márc. 20. 21:48
 5/19 anonim válasza:
Én úgy gondoltam, hogy biztosan nem vagyok terhes mert azt éreztem, hogy meg fog jönni. Aztán olvastam utána, hogy az a beágyazódás jele is lehet. Most vagyok 32 hetes kismama :)
2020. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szia nekem 4 nap van nem vártig. alhasam picit szokot fájdogálni de, kb 5 10 perc elmulik, nem elviselhetetlen a szokásos mensi előtti tüneteim nincsenek pl hányinger, folyamatos hasfájás, ami naprol napra erősődőtt plusz derék fájás s pattanások ez most mind el kerül max csak alhasam tompán feszülősen fáj de csak reggel 5 10 percig meg ma volt egy nagyobb nyilalás alhasba azota semmi bajom enyhe szurkálás, de most minden mássabb mint utolsó 5 ciklusban szurkolok sok sikert:)
2020. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedves utolsó, én is szurkolok neked, nekem ma reggel olyan erős mentruációs fájdalmam volt kb egy órán keresztül, amilyen eddig sose volt. Biztos voltam benne, hogy bármelyik pillanatban megjön, vettem be gyógyszert. De nem jött meg. 4 nap múlva kellene, bár mostanában 28-32 között jön, úgyhogy jöhetne már ma is. Nem hiszem, hogy ilyen jellegű fájdalom mellett baba lenne..
2020. márc. 22. 12:06
 8/19 anonim ***** válasza:
1 hete késett, mikor teszteltem, előtte abban az 1 hétben végig olyan érzésem volt, hogy mindjárt megjön.
2020. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban megjött aztán, most megint kellene jönnie, de most is fáj :(
2020. ápr. 19. 11:24
 10/19 A kérdező kommentje:
Nekünk azóta sem sikerült. 6 os válaszoló, neked? :)
2020. jún. 11. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!