Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit egyek hogy hizon a baba!?

Mit egyek hogy hizon a baba!?

Figyelt kérdés

Jelenleg 35+6 hetes kismama vagyok és tegnap voltam ultrahangon és ott mondta a doki hogy 1 héttel le van maradva

Még csak 2100 gramm

Mit egyek hogy jobban hizon


2020. márc. 21. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy mit eszel, ha nincs kifejezett hiánybetegséged, nő, ahogy a genetikája és a lepény keringése lehetővé teszi a számára.

Átlag számokhoz mérik a kisbabákat, amibe se az anya se az apa testi adottságait nem számolják bele. Érett, egészséges újszülött lehet 2800 és 4500 grammos is. mitől kéne 35 hetesen egyforma súlyúnak lenniük?

2020. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fehérjedús étkezés és sok pihenés. Nekem ezt javasolta az orvos mielőtt befektetett infúziós kezelésre és megfigyelésre hasonló probléma miatt. Egészséges 2800g-os kisfiam született.
2020. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy het az semmi. Amigy nekem gesztenyepurer mondtak anno :)
2020. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!