Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtassatok meg, hogy ez a...

Nyugtassatok meg, hogy ez a görcsölés normális?

Figyelt kérdés
4 napja derült ki, hogy várandós vagyok. 5 hetes a kalkulátor szerint. Mivel terhesvitaminom nincs itthon külön szedek folsavat, vasat, magne B-t, illetve C vitamint, valamint próbálok sok vitamint bevinni az étkezéssel is. Tegnap jóval gyakrabban görcsölgettem, ahogy elkezdtem szedni a magneziumot jobb lett. Még most is érzem, de már jóval ritkábban, nem menzis erős görcs, inkább ha felállok, akkor érzem, majd el is múlik. Sokat pihenek, nem vérzek. UH ra csak 2 hét múlva tudok menni. Tudom, még bármi lehet, de azért jó lenne pár tapasztalat, első terhesség.
2020. márc. 22. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elején természetes a görcsölgetés, barátnőmnek a 12.hétig tartott. Ha nincs barnázás, vér akkor nem valószínű, hogy baj lenne. Más részről meg nyúlnak a szalagok, rendeződnek át a dolgok lassan odabent. Pihenj sokat, vízszintesen legyél, ne emelgess nehezet, ne hajolgass.
2020. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem folyamatos szurkálás, enyhe görcseim voltak az első 12 hétben, de néha a szurkálás/feszülés még most is jelentkezik. Méhszalagok nyúlnak. Nekem az elején az orvos napi 3x1 MagneB6-ot írt fel erre a tünetre.


17 hkm :)

2020. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi....akkor emelem a dózist 2 tabira :)
2020. márc. 22. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!