Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a görcsölés 14hetesen?

Normális a görcsölés 14hetesen?

Figyelt kérdés
14+4 hetes vagyok,és egész nap görcsöl a hasam alja. Csak nő a baba,vagy valami gond lehet?
2018. júl. 13. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán kéne görcsölni.
2018. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ mennyire erősek és gyakoriak a fájdalmak.

Ha csak néha szúr, feszít enyhén összehúzódik, az még szerintem nem olyan nagyon gond (legalábbis doki nekem ezt mondta). Igyál magnéziumot és pihenj többet.

Ha erős és rendszeres/sok görcsöd van, akkor kezdj aggódni.

2018. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a görcsölés megtévesztő lehet. Biztos, hogy görcs és nem feszítő esetleg szúró érzés?


Lehet, hogy csak a méhed növekedését, illetve a tartószalagok nyúlását érzed. Főleg ha hirtelen tör rád, mondjuk ha felállsz, vagy más hirtelen mozdulatot teszel.


Én olyan érzékeny vagyok, hogy kb az első perctől érzem... Sokáig tartott míg megtanultam ettől nem megijedni. De bizony ez azzal járt, hogy már a 6-7. héten oda kellett figyelnem, hogy állok fel és pl tüsszentéskor is rögtön görnyedek és fogom a hasam, különben belenyilal...


De amennyiben erős igazi görcseid vannak akkor inkább nézzen meg a dokid.


17hkm

2018. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gungasam ***** válasza:
Meteospasmyl....?
2018. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!