Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a terhes nőkre...

Szerintetek a terhes nőkre milyen hatással lehet a korona vírus?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a babat nem.veszélyezteti. most meg azt hogy egy 29eves no szules utan belehalt a koronavirus fertozesbe....kezdek egyre jobban aggodni.

2020. márc. 22. 21:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
3-4honap es vege.
2020. márc. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha november végén szülsz, még csak 4 hét körül vagy, tehát épp, hogy kiderült a terhesség. Felesleges ilyenkor még vizsgálatra menni, én 8 hetesen (mensi szerint, doki szerint 7hét5nap) voltam először, nem akartam feleslegesen stresszelni magam előtte, hogy nincs szívhang, vagy nem látják az embriót. Csütörtökön voltam, 8hét2napos vagyok ma a doki számítása alapján, okt 31. a becsült szülés, csak ebből jött rögtön hogy neked még nagyon korai lenne, ha 1 hónappal később szülsz.
2020. márc. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolso 5 hetes vagyok. 3. Terhessegem es a 3.csaszarom. mindegyik terhessegemnel mar amikor kiderult megvizsgalt az orvos. Pl hogy kizarjzk a mehen kivulit stb.
2020. márc. 23. 10:10
 14/19 anonim válasza:

Azt olvastam, hogy a méhen belüli megfertőződés nagy valószínűséggel nem lehetséges. Szoptatni is lehet fertőzöttként, csak maszkban és persze figyelni a higiéniára, vagy lefejni a tejet és más odaadja a babának. Azt nem tudom pl, hogy ha az anyának magas laza van, vagy

mondjuk oxigénhiánnyal küzd, az hogy befolyásolja a magzat épségét. Én csütörtökön megyek orvoshoz, most 5 hetes és 4 napos terhes vagyok.

Ha teszel fel ebben a témában az orvosodnak kérdést, megtennéd, hogy megírod a válaszát? Biztos mást is érdekel plussz egy orvosi infó.

Amúgy én allergiás vagyok és asztmás is, emiatt is félek ettől a vírustól.

2020. márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Malacka1212 ***** válasza:
Sziasztok! Én 14+1 hetes kismama vagyok. Reméljük nem lesz semmi bajunk. De én is félek, mert nagyon vártuk már a babócát
2020. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Szerdan megyek orvoshoz es irom mit mondott. Suerintme lehrt surubben kell majd menni a megszokottnal
2020. márc. 23. 17:43
 17/19 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Nyugi, nem okoskodni akartam, csak sokan bepánikolnak, ha túl hamar mennek dokihoz. Nem tudhattam, hogy már van 2 gyereked. Te tudod mikor mész.
2020. márc. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Méghogy 3-4 hónap és vége..

Jó vicc, most kezdődik csak igazán a vírus. Ennyi fertőzött nem volt márciusban, áprilisban, mint most az elmúlt pár napban, mai nap is 459 új igazolt koronás, csak remélni tudom, hogy jövő tavaszra lesz valami védőoltás, én aprilisra vagyok kiírva.

2020. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Oltás... Annyiszor mutálódott azóta ez a csoda kínai vírus, hogy sokra nem mennének vele, eddig nem véletlenül nem lett.
2020. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!