Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22+4 hetes várandós vagyok. A...

22+4 hetes várandós vagyok. A 20. heti nagy ultrahangon a nőgyógyász a a kisbabám szívén eltérést látott. Az fő aorta jobb oldalon hagyja el a szívét, volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Holnap megyek genetikai konzultációra, ha minden igaz szerdán magzatviz levételre. Valaki hasonló helyzetben? Minden eredmény es ultahang jó

#aorta #magzat 20.het
2020. márc. 23. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Én így születtem, de nem járok vissza a korházba kis korom óta. Most én is terhes vagyok, remélem egészséges picim lesz. Mi volt veletek? Remélem semmi nagyobb baj nincsen!
2020. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, aztán voltam a magzatviz levételen, azóta meg is jöttek az eredmények szerencsére minden jó!

Megkerdezhetném, akkor neked soha nem Volt semmilyen problémád a sziveddel? Gratulálok neked, hányadik hétben vagytok?

2020. ápr. 11. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon voltak vele problémáim. 12 hetes vagyok☺️ Köszönöm. Veletek, hogy alakul?
2020. ápr. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök neki 😊Dejo, boldog babavárást. Szerencsére jól, már 25+3 hetesek vagyunk.
2020. ápr. 12. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!