Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 6-7 hét környékén még...

A 6-7 hét környékén még voltak terhességre utaló jeleim, de azok rövid idő után elmúltak. Akkor megijedtem hogy biztos elment a baba. Az uh kimutatta a szívhangot. Azóta sincs semmi, csak hamarabb elfáradok mint korábban?

Figyelt kérdés
Egyfolytában a frász kerülget, már alig várom a 12. heti uh-t.Más is van ezzel így? A 12. hét után mennyi az esélye hogy elmenjen a baba?
2008. nov. 21. 17:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Most 11 hetes vagyok.
2008. nov. 21. 17:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is vártam,de,hogy őszinte legyek én még mindig nem vagyok teljesen nyugodt.Olyan sok rossz történetet hallanni,olvasni.Igazábol a terhesség bármelyik szakaszában történhet probléma.Eggyet tehetsz,amit könnyü mondani,nem aggodsz. és csak szépekre gondolsz.22hetes km
2008. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nekem is voltak rosszullétek, egészen a 11.hétig. Volt, hogy napokra elmúlt...akkor én is megijedtem, de aztán visszajöttek. Most már nincsenek:) (Kivéve a melleim érzékenysége)

Ezen a héten voltam a 12.heti UHn, legközelebb csak januárban kell mennem. Már engem is esz a fene, hogy honnan tudom, hogy minden rendben van. De azzal nyugtatom magam, hogy a 12.hét után egyre kisebb az esély a vetélésre.És ha vmi baj van, azt jelezné a szervezetem, vérzés vagy görcsök, akármi.

Kitartás!

Vigyázz magatokra és gondolj pozitív dolgokra!

2008. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is csak 5.-6. hét volt rossz(fáradság,émelygés),ezután elmúlt minden.Én is nagyon várom mindig az uh-át,hogy minden jó lgyen!Szerintem megnyugodni egész terhességed alatt sem fogsz,mert mindig hallasz vagy olvasol valami hülyeséget,vagy tapasztalsz magadon ami aggaszt:)!Ez így lesz végig a kilenc hónap alatt...:)

Mi most vagyunk 26 hetesek,de mindig van miért aggódni!

Az esély mindig megvan arra,hogy elmegy a baba,de nyilván a 12 hét után kevesebb,ne foglalkozz ezzel mert minden rendben lesz:)!!!


Boldog babavárást!

2008. nov. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!