Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel lehetne enyhíteni a...

Mivel lehetne enyhíteni a terhessègi hányingert?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 7 hetes terhes vagyok voltam kedden nőgyógyásznál ahol megálapították a terhessèget 7 hètben járok, visszont 1,5 hete annyira gyötör a hányinger illetve a hányás, hogy semmi sr marad meg bennem :( probáltam a B6 de az is kijön illetve a hideg vizet ès a narancsot is de semmi se vált be :( valami házi praktikát esetleg tud mondani valaki akinek be is vált .. Nagyon szèpen köszönöm
2020. ápr. 4. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem általában menstruáció alatt van nagyon hányingerem, igen, tudom hogy nem ugyanaz, de nekem a meleg gyömbéres tea segített.

20/L

2020. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát nekem senki más nem segített, jéghideg cukormentes kólát kortyoltam.
2020. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Egy-egy falatka keksz, kétszer sült vagy hasonló, amikor kezdődik a hányinger.
2020. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat :) a gyöbèrtől sajnos alapbol rosszul vagyok :( a keksz is kijön azonnal :(

Probálom elviselni mert már nagyon vártunk rá de a házból nem tudok kimozdulni mert mindig a wc vagyok szinte :(

2020. ápr. 4. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem ami néha bevált, az a fagyasztott meggy volt. De pl az első terhességemkor csak hányingerem volt, a másodikkal a 16-ig hétig hánytam.
2020. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha mindig eszel de mindig csak egy falatot. Kölesgolyót próbáld
2020. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Holnap kiprobálom a kölesgolyot :) köszönöm eddig ami bevált az a vízes jègkrèm de hát nem ehetek egèsznap azt 😁
2020. ápr. 4. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Jéghideg kóla.
2020. ápr. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt is probáltam már az egy kicsit jó de az a baj , hogy ha már többször iszok egy kis hideget már utána nem vállik be :( az a rossz , hogy így a terhessègi vitamin is kijön belőlem :(
2020. ápr. 5. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!