Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normálisnak számít, hogyha a...

Normálisnak számít, hogyha a 18. héten is alhasi szúró fájdalmat érzek?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hete, hogy főleg reggelente már úgy kelek fel, hogy szúr/feszül az egész méhem, de ha elkezdek mozogni, akkor elmúlik/enyhül. Néha fekvéskor se mindegy, hogy hogy fekszek, mert hol az egyik oldal szúr, hol a másik. Szedem a MagneB6-ot hát valamennyit enyhít, de nem sokat. Tudom, hogy ilyenkor nyúlnak a szalagok, gyorsabban nő a baba, csak érdekelne, hogy másnál is volt ez így? Egyébként a babámmal minden rendben van.
2020. ápr. 5. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Pontosan úgy van ahogy írod, a szalagok nyúlnak, növekszik a méhed. A szúró, feszülő érzés teljesen normális, ha nem társul hozzá erős görcs, vérzés.


Már több helyen olvastam, hogy a MagneB6 nem tartalmaz annyi magnéziumot, helyette a Magnerot vagy Magnosolv tablettát ajánlják.


Én a Rossmannban kapható saját márkás Kalcium+Magnézium kapszulából szedek napi 1-et (ezek segítik egymás felszívódását a szervezetben), és teljesen meg vagyok elégedve vele.🙂


25 hetes kismama

2020. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor legutoljára voltam orvosnál ő is a Magnerotot ajánlotta, hogy mostmár nyugodtan szedhetem azt is, ha gondolom, hát ha legközelebb megyek hozzá, akkor felíratom, mert úgy tudom, hogy vényköteles. Szerencsére hat a MagneB6 is, csak többet kell beszednem. :)
2020. ápr. 5. 20:57
 3/4 anonim válasza:
Magnerotot vény nélkül kiadják! 🙂 Én is elkezdtem szedni, de még kísérletezek az adagolással, meg úgy vettem észre, hogy pl. nálam annyira nem vált be. Mondjuk a hasam nem feszül, nem keményedik annyira, de a vádlim és combom reggelente begörcsöl ..és arra csak a magnesium sandoz pezsgőtabletta vált be, ha este lefekvés előtt megiszom. Ki kell tapasztalni...25 hetes kismama 🙂
2020. ápr. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Majd kipróbálom, aztán kiderül melyik hatásos. Szerencsére csak azután érzem ezeket míg betöltök 1 hetet után elmúlik, csak kellemetlen érzés. :D
2020. ápr. 8. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!