Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti melyik terhesvitamintól...

Ti melyik terhesvitamintól nem hánytatok? És melyiktől hánytatok? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

12hetes vagyok, többször hánytam már a terhes vitaminom bevétele után szinte azonnal. Gravidát szedek, a sima rózsaszín tablettást.

Váltani szeretnék mert így nem tudom szedni. Ki mit javasol?


2020. ápr. 7. 06:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a femibiontól soha nem voltam rosszul.
2020. ápr. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csak akkor hánytam vitamintól, amikor éhgyomorra vettem be. Te mikor szoktad bevenni?
2020. ápr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elevittől hánytam, Hipp Natalra váltottam.
2020. ápr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már sokféleképpen próbáltam. Csak úgy marad meg bennem ha vacsi után veszem be, de akkor is amíg el nem alszok nagyon szenvedek, olyankor nem hányok, de 2-3óra erős hányinger...

Próbáltam éjjel, amikor felkelek pisilni és egyből vissza is alszok. Ez működött párszor, de aztán így is kihánytam. Reggel egyből kijön.

Szóval a vacsora után marad meg, de az is határeset, tudnék akkor is hányni csak próbálom elnyomni és elaludni.

Jó lenne egy olyan vitamin ami nem fokozza az amugy is egész nap gyötrő hanyingerem és hanyasomat...

2020. ápr. 7. 07:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Femibiontól soha, egyetlen alkalommal sem, a Gravidától annyiszor, ahányszor bevettem. Szedtem vagy egy hétig, mert azt hittem nincs összefüggés. Hát kegyetlen sz@rul voltam! Aztán egyszer elfelejtettem bevenni és semmi bajom nem volt, akkor kezdtem gyanakodni. Váltottam a Femibionra és soha többet nem voltam rosszul a terhességem alatt.
2020. ápr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elevittől én is. A DM saját markastol erős hányingerem lett. Aztán már nem próbálkoztam plusz vitaminnal.
2020. ápr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Gravidától és az Elevittől émelyegtem, de nem hánytam. A Femibion vált be.
2020. ápr. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak a jutavites marad meg bennem.
2020. ápr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2020. ápr. 7. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!