Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi szorulás ellen mit...

Kitty29 kérdése:

Terhességi szorulás ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Mindent kiprobáltam már uborka lé és tej paradicsom és tej már a kórhazat is felhivtam mivel már nagyon fájt a hasam alja ez miatt glicerines kuppot is probaltam semmi haszna csak szarabbul lettem tőle.kemenyedik miatta a hasam is hogy szorulásom van 🙁😢 nyugtalanít nagyon 28 hetes kismama vagyok
2019. nov. 2. 15:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Jaj ne is mondd, szörnyű ez az állapot.Pont ma kerültem olyan helyzetbe, hogy megküzdöttem a nagydologgal, miután belenéztem a wc kagylóba tiszta élénk piros vér volt az egész.Azt sem tudtam (még most sem vagyok benne teljesen biztos) eldönteni, hogy most a végbélből vagy a hüvelyből jött.Miután megtörölgettem magam, a hüvely törlésekor nem volt véres a wc papír, amikor a hátsómat töröltem akkor igen.Gondolkodtam, hogy bemegyek a kórházba, de mit mondjak, hogy bocsi azt sem tudom, honnan vérzek....tutira hülyének néznének.
2019. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%
Előző vagyok, én a 21. hétben járok.
2019. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Reggelire zabkását ettem, útifűmaghéjjal. Segített sokat.
2019. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Kórházba lófaszt nem segítenek ilyennel azt mondták hogy ha elfolyt a magzatviz akkor hivjak mentőt.mondom szülesi fajdalmam van a nagywczés hiánya miatt azt mondtak ezzel nem tudnak mit csinalni
2019. nov. 2. 15:23
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Savanyú káposzta lé, az megf@sat. Még esetleg Laveolac, Duphalac szirup
2019. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
Esetleg must, jó sok.
2019. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
30%

“ A kérdező kommentje:

Kórházba lófaszt nem segítenek ilyennel azt mondták hogy ha elfolyt a magzatviz akkor hivjak mentőt.mondom szülesi fajdalmam van a nagywczés hiánya miatt azt mondtak ezzel nem tudnak mit csinalni”


És akkor még nagyon udvariasak voltak veled... nem mondod komolyan, hogy mentőt hívsz, ha nem megy a kakilás?!

2019. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Laevolac gorcsoket csinal! Azt ne. Dulcosoft. Ez uj es nem gorcsolsz tole,de.annyi h kb masnap reggelre hat. sok rostos barack narancs ra. Mas nekem nem hatott. Esetleg kefirek,joghurtot. Csak folyekonyat vacsorazz. En volt h 5 napig nem voltam. Aterzem.
2019. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Korhazba max beontest csinalnak,dehat az nem nagy orom.
2019. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fokhagyma vàlt be. Húslevesbe mindig rakok. Másnap többször is mennem kell...

Plussz zöldséglevesek. Na, az se semmi.

2019. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!