Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A teszthez leírtakat nem...

A teszthez leírtakat nem tartottam be. Ez így az eredeti eredményt mutatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csináltam egy terhességi tesztet, viszont annyira kapkodtam, és siettem, hogy egy lépés csak most jutott az eszembe, és nem tudom, hogy fontos -e.

A papíron az állt, hogy az eredményt jelző ablaknak kell felfele néznie, viszont én fejjel lefele fordítottam végig.

Ez problémát okozhat? A teszt egyébként negatív lett, és ennek örülök. Szerintetek?


2020. ápr. 8. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond, hihetsz neki
2020. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Javítanám magam, a várakozós idő alatt volt fejjel lefele fordítva, hogy csak 3 perc után lássam az eredményt, nem végig fejjel lefele tartottam, az eredményt azért megnéztem!😂
2020. ápr. 8. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Szerintem nem baj, de csinálj másikat, ha gondolod
2020. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi😊
2020. ápr. 8. 18:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gond, nem hiszem hogy ezen múlik az eredmény.
2020. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is lefelé fordítottam az összes tesztet amit csináltam (a kazettásat és a pent is, egyedül a tesztcsíkokat nem), és mindegyik valós eredményt mutatott. A második csík jelenleg itt ficánkol a hasamban, szóval szerintem nincs jelentősége, hogy fejjel lefelé tartod e.
2020. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nektek, utolso neked pedig sok egeszseget a bababal😊
2020. ápr. 8. 19:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm ^^
2020. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!