Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Együttlét után első héten...

Együttlét után első héten jelentkezhetnek terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Babát terveztünk, de a jelenlegi helyzetre való tekintettel inkább ezt elhalasztottuk. A párom hazajött külföldről, elvonult önkéntes karanténba, addig nem találkoztunk. Az utolsó menzeszem óta szerdán volt az első együtt létünk megszakítással, de az elmúlt 2-3 napban hányingerem van, szédülök, alhasi görcseim vannak, jövő hétvége fele kellene megjönnie. Ez utalhat arra hogy egy megszakításos alkalommal sikerült teherbe esni? Ennyire korán jelentkeznének tünetek? Vagy lehet sikerült össze szednem valami vírust?

2020. ápr. 13. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennyire korán biztosan nem produkálhatsz tüneteket még be se ágyazódott ha sikerült volna akkor sem.
2020. ápr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tünet ilyen korán
2020. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Mèg a terhes hormontis alig termeli a szervezeted, mitől lenne???
2020. ápr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azért kérdezem. 27 évesek vagyunk, nem úgy voltunk a gyerek témán rajta, hogy figyeltük a peteérést vagy sem, hanem majd ha jönni akar, majd jön, ezért nem vagyok tapasztalt ilyen téren.
2020. ápr. 13. 10:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meg 26, de mielőtt belevágtunk nagyon sokat olvastam ezzel kapcsolatban, hogy tudjam, mikor mire számíthatok, hogyan működik pontosan a fogantatás, mikor mi zajlik le a testemben, stb. Ez nem tapasztalat kérdése, első baba, szimplán úgy vágtunk bele a dologba, hogy előtte már mindent tudjak.

Hidd el, több dolog kell egy babához, mint egy fegyelmezett, tényleg időben megszakított együttlét.

2020. ápr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Napi sokadik birka 🤦‍♀️

Hogy a jó istenbe lehet ennyi, buta tudatlan "nő" a mai világban?

Feküdj rá a biológiára, a női test működésére, fogantatásra akkor talán nem kérdezel ekkora marhaságot legközelebb.

2020. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Majd leghamarabb 6.héttől,vagyis a kimaradt menstruáció után 2 héttel jelentkezik terhes tünet.HA terhes is lennél,még be sem ágyazódott,27 évesen gondolkodhatnál is akár.
2020. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindenki nezzen magaba, es ugy merje kijelentebi, higy minden fogalommal tisztaban volt azelott mie9ott ugy ragorcsolt vopna a gyerek temara, hogy minden napja errop szolt! Miert buta attol, hogy nem tudja??? En is azok taboraba tartoztam akik bujtak a netet es utanajartam mindennek, olvasgattam tajekozodtam. De en ilyen vagyok. A kérdező meg nem. Bem azt kerdezte hogy hol a bababejarata! Lehet sokkal kevesebb panikbeteg anyukajelolt lenne, ha nem mindenki ugy allna neki a gyereknek, hogy googlbol doktoral. Az valo igaz, hogy mielott ide feltesz vki egy kerdest, előtte azert vehezi a faradtsagot es utana olvashatna, akkor nem kapna savazast. Ennyi
2020. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért mert szó volt arról hogy jöhet a baba, mi nem foggal körömmel ragaszkodunk hozzá. Abba hagytam a gyógyszert igen, ha egy évbe került volna, hogy megfogan, akkor egy évbe. Ezért nem nézem azt sem, mikor van a peteérés, nem csak akkor szexelünk, mikor lehet belőle valami, nem vagyunk időhöz kötve, nem sietett minket a CSOK-sem. Az, hogy meg lusta vagyok kicsit utána olvasni az már az én problémám, én meg feltettem egy ártatlan kérdést, amivel primitív vagyok. Mert minden nő ezzel a tudással születik nem? Engem eddig nem nagyon érdekelt a baba téma, biztos szar anya is leszek, hogy úgy vágok neki, hogy utána se néztem.
2020. ápr. 13. 22:53
 10/12 A kérdező kommentje:
Az utolsónak pedig köszönöm!
2020. ápr. 13. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!