Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi mitől pecsételt az első...

Mi mitől pecsételt az első trimeszterbe?

Figyelt kérdés
Megmaradt a baba?
2020. ápr. 14. 18:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Ki,mitől akart lenni :)
2020. ápr. 14. 18:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Rossz helyen tapadó méhlepény plusz progihiány. 32 hetes vagyok most. A fiammal “csak” progeszteron hiány volt. Ott csak 2-3 napig alig foltnyi barnázás volt. Most 2-3 hétig is eltartott mire teljesen megszűnt a vérzés.
2020. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2x volt veromleny 6.hetben, progeszterontol rendbejott, most 3.babanal nem tudjak az okat, 9.hetnel volt egy nagyobb verzes, meg aznap elallt, progeszteront szedem. Nekem ugy tunik minden terhessegnel elojon, viszont utana minden ok.
2020. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1.terhesség:nem volt pecsételés, 2.terhesség:pecsételtem, mire beértünk a kórházba elment a baba 8 hetesen(genetikai okokra hivatkoztak) 3.terhesség: pecsételtem, kaptam progeszteront, megmaradt a baba. Visszegondolva lehet, hogy a 2.terhesség is progeszteronhiány miatt szakadt meg.
2020. ápr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!várok még tapasztalatot
2020. ápr. 15. 08:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Amikor meg kellett volna jönnie, és pozitív lett a teszt, 5 napig pecsételtem. Semmi különös oka nem volt, hormonpótlás sem kellett, elmúlt magától. 15. hétben vagyok, pont tegnap néztek rá, minden oké odabent.

Egyszer volt a 10. hét körül is egy kis rózsaszínes folyás, sajnos székrekedésem volt, és az erőlködés miatt megpattant egy ér a hüvelyemben. Ilyenkor érdúsabb ott minden. Eléggé kétségbeestem, de nem lett semmi következménye, elmúlt és kész.

2020. ápr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Úgy látom nagyon sok minden okozhatja

2020. ápr. 15. 10:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 6. Héten kezdődött a vérzés. Semmit nem találtak miért lehetett, de írták fel duphastont és no-spat. Majd rá egy hétre már látták egy hematomát. Nekem ez okozta a vérzést egészen a 9-10. Hétig.

28 hkm

2020. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!