Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is gyakran csuklik a...

Nektek is gyakran csuklik a babátok? 33+1 hkm

Figyelt kérdés
Az utóbbi 3 napban mindennap érzem, a hasamon is látszik ahogy ütemesen megremeg.
2020. ápr. 15. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is nagyon gyakori már kB 2 hete :)

34hkm

2020. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, gyakran csuklott, volt, hogy napi 3-4x is. De ez nem baj, edződik a tüdeje :)
2020. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak mert azt olvastam, hogy a 32. hét után már nem jó ha mindennap tapasztalva van a csuklás. Ettől most kicsit megijedtem. 😖
2020. ápr. 15. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is sokat csuklott. Általában mikor már aludtam volna. En ilyet sehol sem olvastam 🤔
2020. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is nagyon sokat csuklott, volt, hogy nst közben jött rá :) senki sem szólt, hogy baj lenne, viszont születése után is csuklós baba maradt...
2020. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babám is nagyon sokat csuklott, a 32.héttől szinte mindig ugyanakkor kezdte el, este 6kor. Fél órán át tartottak a csuklások. Az orvosom azt mondta, hogy ha nem 1órán át tart egyfolytában, akkor nem gondolunk arra, hogy baj lenne. Már 4 hós a babám, de még mindig rengeteget csuklik, születése után is csuklott :) gyerekorvos szerint nincs semmi baj vele.
2020. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 khniki ***** válasza:
A kisfiam minden nap többször is csuklott. Nem volt semmi baja, születése óta is sokat csuklik. :)
2020. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!