Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki akinek köldöksè...

Van itt valaki akinek köldöksèrvvel született a babája?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok. Lehet műteni, mekkora az esèly a gyògyulásra? Kèrlek ìrjatok valami jòt.
2020. ápr. 16. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Enyém azzal született, semmi teendő nincs vele, ha nem múlik el akkor 3-5 éves kor között műtik, de általában magától elmúlik. 4 hónapos volt a fiam amikor elmúlt neki.
2020. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a választ. Sajnos az orvos semmi joval nem biztat. Azt mondja nagy a sèrv, a májat latjak benne es a gyomor is arra tart. Tovabb kuldtek mas orvoshoz, egy hèt mulva van idopontom.
2020. ápr. 16. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a beleket érintette. Lehet rosszul is látta, jobb ha megnéz egy másik orvos is.
2020. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ès szülès után megoldòdott?
2020. ápr. 16. 17:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekünk elmúlt magától. Persze elvittuk őt gyerekorvoshoz, belgyógyászatra és sebeszhez is, több véleményt kikértem mert azért én is be voltam szrva, első baba nekem is.

De mindhárom azt mondta hogy várjunk, aztán amikor 6 hónaposan volt kontroll már nem is látszott se külsőleg a sérv, se uhn. :)

2020. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen. Bìzom benne hogy nincs tùl nagy baj.
2020. ápr. 16. 18:18
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Pihenj sokat és nyugodj meg, olvass jó könyveket, egyél finomakat, minden rendben lesz 💖
2020. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köldöksérvvel, illetve bőrköldökkel születtem. A sérv elmúlt magától még egy éves korom előtt (jobban nem tudjuk betájolni most), a másikkal műtöttek, de az inkább csak esztétikai műtét volt véleményem szerint.
2020. ápr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálunk az a baj, hogy szerveket is èrint. A màjat a sèrvben látjàk, a gyomor is arra fele tart.
2020. ápr. 18. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!