Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhességnél az orvos...

9 hetes terhességnél az orvos nem találja a szívhangot. Járt valaki így? Megmaradt a baba végül? Ha esetleg nem maradt meg az embrió ilyenkor műtét van már?

Figyelt kérdés
1 hete kórházban voltam hematóma miatt, akkor látták az embrió szívét. A hematóma mára nagyjából felszívódott, és azt mondta a doki, hogy szép szabályos az embrió, de rossz az UH-ja, ezért hétfőn menjek be a kórházba, mert ott jobb gép van. El vagyunk most keseredve, hétfőig kell várni, hogy mi a helyzet.
2020. ápr. 17. 09:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Még van remény!Viszont ha hétfőn sem lesz szívhang,akkor már nincs.Ilyenkor műtéttel veszik ki az embriot,mivel nem indult be a vetélés.Ezt hívják missed ab-nak.
2020. ápr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát még ne add fel a reményt, viszont ez nem jelent jót. Egy 9 hetes magzatnak már egy régebbi uh gép is megtalálja a szívhangját. 1 hete is itt nézték meg? Ha igen gondolj csak bele. 1 hete látta ugyan az az uh gép, most meg nem.?

Lehet doki előtt 1-2 órával állt le a szíve, akkor még persze, hogy szép szabályos az embrió. Majd írd meg, hogy mi lett. Nekem is volt missed abom, 8 hetes voltam, tudom milyen sajnos. Bőgtem mint 1 kisgyerek mikor közölte a doki, hogy mi van. Utána nemsokára újra terhes lettem, vele minden rendben volt.

2020. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jó lenne még több vélemény. Tisztában vagyok én is a rosszabbik lehetőséggel. Fent írtam, hogy 1 hete a kórházban nézték UH-al. A doki még azzal is próbált bíztatni, hogy attól is függhet hogyan fekszik pont. Nem tudom ez mennyire reális.... 4 éve küzdünk érte, ez volt a 2. lombikunk. Én is sírva jöttem ki, nagyon rossz a bizonytalanság.
2020. ápr. 17. 11:10
 4/15 A kérdező kommentje:
Az kimaradt ha nem egyértelmű, hogy most magánrendelésen voltam, és ott mondta hogy rosszabb a UHgép.
2020. ápr. 17. 11:12
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Pedig azt akartam írni h menj maganhoz. Az esetek 90 %ban magánban jobb a gép mint a kórházban. Nekem 7 hetesen volt ilyen, lemaradt, és úgymond 10 hetesen műtöttek,de az embrió 7nhetesnek felelt meg. Esetleg menj el másik orvoshoz magánban. Ha Pesti vagy akkor az Istenhegyibe pl. Sok sikert, és kívánom a legjobbakat. Írj hogy mi volt.

Szurkolok 🙏🙏

2020. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Meretre hany hetesnek felelt meg?
2020. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen, én is azt gondoltam, hogy magánorvosnál jobb az UH, pedig itt ő az osztályvezető is a kórházban. Nem pesti vagyok, hétfőig már máshoz nem tudok menni, hogy itt a hétvége. Köszi a bíztatást.

Most nem mondta, hogy hány hetesnek felel meg. 8 hetes UH-nál azt mondta 8 hetesnek megfelel. Most a papíron az volt, hogy crl 11mm. Azt mondta, hogy kicsit kisebb, de még jó ez a méret.

2020. ápr. 17. 17:31
 8/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, a 11 CRL valóban kicsit pici 9 hetes terhességnek, az inkább 7-8 heti érték :(

De csodák mindig vannak és lehet tényleg vacak az az uh gép. Minden jót nektek.

2020. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
En is 9 hetes vagyok, 2,3 cm az embrio. Nem tudom, de nagyon szorítok, majd írd meg mi volt a dokinál!
2020. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szorítok holnap kiderül ❤
2020. ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!