Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elhalt embrió esetén műtét...

Elhalt embrió esetén műtét mennyi időn belül?

Figyelt kérdés

Sajnos megállapították, hogy a 10 hetes kis embrió elhalt. A műtétet keddre írta ki az orvos.


Csak azt szeretném kérdezni, hogy más is járt esetleg úgy, hogy 5-6 nap telt el a műtétig?


2016. szept. 1. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, én itt vagyok. Nekem is elhalt, de az én dokim azt mondta várjuk meg, hogy magától megjöjjön a menzeszem (úgy is lett, természetes úton távozott minden). Szóval 5-6 nap nem baj, ne ijedj meg!
2016. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, több, mint egy hét. Nem indult meg spontán, csak a tüneteim múltak el ez alatt az idő alatt. Ráadásul közbeesett a szülinapom, borzalmas volt. Nagyon sajnálom, hogy így alakult! :'(
2016. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem mire kiderült már 2 hete elhalt, és még ahhoz képest is 3 hétre írtak ki műtétre... Úgy kellett keresnem orvost, aki megcsinálta 8 nappal a szomorú diagnózis után... Sose fogom megérteni, miért ilyen sokára írtak ki.

Kitartást kívánok, vigyázz magadra!

2016. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából nekem is azt mondta az orvos, hogy olyan 1-másfél hete halhatott el a mérete alapján :(
2016. szept. 1. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elso vetelesemnel 9 hetesen halt el az embrio, ez kb masfel hettel kesobb derult ki. Par nappal kesobb volt a mutet, addigra mar elkezdtem verezgetni, de vegul elmentem a mutetre. A verzesem egyre tobb volt (gyenge mensi szerure erosodott es gorcsolgettem is mar, szerintem egy-ket napon belul elment volna magatol is.

Sajnos utana ismet volt egy elhalt terhessegem, akkor szerettem volna varni a spontan vetelesre. Kb masfel hetet vartam azutan, hogy megszunt a szivmukodes es elveteltem spontan.

2016. szept. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem a méretei alapján 5 hét 6 napos korában halt el az embrió, 9 hetesen műtöttek.
2016. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!