Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit kell mozognia egy...

Mennyit kell mozognia egy 22hetes magzatnak?

Figyelt kérdés
Par napja nem erzem olyan intenzivnek a magzatom mozgasat,es nem is olyan gyakori,Teljesen bepanikoltam es allandoan azt figyelem mozog e.erzem hogy mozog de talan kevesebbet es kevesbe intenziven.Egy het mulva megyek kontrolra,addig bedilizeK.Tapasztalatok?Ja ez a masodik terhessegem.
2010. júl. 27. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,nem kell mindíg a picinek szétrúgnia téged:)

Nekem is változó ahogy mozog,ez így természetes!

Akkor van gond,ha nem éreznéd őt mozogni!Most egy ilyen időszaka van a pici babádnak,de lehet holnap megint jobban mozog....

24 h km

2010. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen csak kb 3 napja tart:(elegge kivagyok mert eddig nagyon aktiv volt akar csak az elso babam,de oszinten szolva nem emlekszem az elsonel volt e hasonlo:(azert koszi a valaszt remelem igazad lessz:)
2010. júl. 27. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:

én is 22 hetes vagyok, és pont ez "gondom":)

eddig 2 hétig aktívabb volt, de most pár napja kb 3-4 kevesebbet érzem...de bizti hogy van még neki helye bőven bent, és most épp úgy helyezkednek hogy jobban férnek:)

2010. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom,szerintetek az idojaras befolyasolja a mozgasat?amiota borongos ido van azota csinalja azaz"nem csinalja".
2010. júl. 27. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!