Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen ételeket italokat...

Ki milyen ételeket italokat kívánt meg a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Most terhesen van hogy 5-6 csésze kávé is lemegy, pedig a dokim nem javasolta a sok kávét. De egyszerűen annyira kívánom.

Sose szerettem a savanyú uborkát, most meg folyton azt ennék. Gyümölcsök közül meg a banán meg az eper lett a favorit.

Van amikor a szénsavas üdítőket is megkívánom, azok közül az ízesített ásványvízek a kedvenceim, pedig sose szerettem őket. Na meg az oreos kekszek. Na abból mindennap van itthon.


Eddig 10 kg-ot hiztam.


30 hetes vagyok :)


2020. ápr. 19. 09:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

1. terhességem alatt szoktam rá a kávézásra (napi 1 tejeskávé), állandóan sajtot, hamburgert meg sültkolbászt kívántam mustárral. Egyébként utálom a mustárt, azóta sem ettem, de akkor nagyin sokat.

2.babával málnát meg túró rudit ettem volna folyamatosan, meg az erős pistát szerettem szagolgatni. Annyira tetszett az illata, pedig abszolút nem birom a csíoőset, erőset, már attól leizzadok ha valaki azt eszik mellettem.

Az első fiú, a masodik lány.

2020. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, próbald ki a Cserpes cikóriás kávét. Cukormentes, de nagyon finom. Fél literes üvegekben vannak a Lipótiban. :)
2020. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!