Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokgyerekes anyukak (vagy...

Sokgyerekes anyukak (vagy ismeretsegi korbol akit ismertek), milyenek voltak a varandossagaitok/ik?

Figyelt kérdés
Mert ugye itt eveken keresztul folyamatosan igenybe van veve a test, csak arra tudok gondolni h ok pl nem hanynak mint a lakodalmas kutya, nem emelyegnek es ugy telik el mondjuk a terhesseg fele h nem befolyasolja a mindennapjaikat (hisz ott van kozben a tobbi kicsi akiket el kell latni), ezert vallaljak evrol evre szinte. Aztan lehet h valakinek mas tapasztalata van es meg is osztja.
2020. ápr. 19. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Egyik ismerős házaspárnak most jön a 3. baba. Mindegyik terhesseg rossz volt az anyának. Egyik gyereket se terveztek. Az mondjuk rejtély, hogy 30 x éves diplomás emberek, hogy tudnak 3 gyereket véletlen összehozni 🤷🏼‍♀️ Mindenesetre a körülmények adottak. De a nő már a második után azt mondta ő soha többet. Majd eltelt kb fel év és újra terhes volt.
2020. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3. Babám várom 5 év alatt, ez a negyedik terhességem.

Az első gyerekkel csak savam volt de az iszonyat erővel és még szülőszobán is, meg első trimeszterben hematóma miatt vérzés, de egyébként egy “laza“ terhesség volt, szülés is jó élmény.

Második terhesség iszonyatos erős rosszullétekkel indult, aztán elment.

A harmadik terhességem megint iszonyatos erős rosszullétekkel kezdtem, ez nem is nagyon akart múlni, ami létezik negatív a terhességben kijött, végig kínlódtam egészet, a szülés is problémás volt, és amúgy a kisasszony se egy könnyű eset (így imádom).

Most aránylag elviselhető rosszullétek voltam elején, most járok 25. hétben, talán azt mondom ez a legkevésbé stresszes terhességnek eddig, de igazából a két másik gyerek miatt és a karantén miatt se időm se energiám foglalkozni a terhességgel.


Én három gyereket szerettem volna max 2 éves korkülönbsègekkel. Terhes nem szeretek lenni, de anya igen, és a férjem csodálatos apa, így be is mertük vállalni.

2020. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi 10-en vagyunk testvérek. Nem nagyon viselte meg anyut, mondjuk ő sosem volt az a kényes fajta.


Nekem is több gyermekem van. Az első megviselt.

2020. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4 lányom van, nem volt 5 éves a legnagyobb, mikor született a legkisebb. Én imádtam mindegyik terhességemet, sosem voltam rosszul, egy minimális szédülésnyire sem. 3 császárral született, pánikrohammal, hányással, na az brutális volt. Szeretnénk még egy babát, alig várom, hogy terhes legyek, azt is, hogy újra itt legyen egy icipici újszülött. De attól a fél órától felmegy a pulzusom ennyitől is, hogy megemlítem. Ettől függetlenül nagyon szeretnék babát.
2020. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!