Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már hogy megtudtad, hogy...

Volt már hogy megtudtad, hogy az ismeretségi körötökben (pároddal, férjeddel) babát vár egy régóta együtt lévő pár és nagyon örültetek neki?

Figyelt kérdés
Én most igy érzem magam:) Tegnap tudtam meg hogy 2 volt osztálytársunk,már jegyesek (7-8-de lehet mégtöbb éve együtt vannak) és most mondták hogy 3an vannak. Nekünk már van egy 2.5éves lányunk,az ő majdnem szülinapjára van kiirva a csaj.(2nap különbséggel) S a poén hogy a lányunknak is kistesóója lesz,aki meg kb 2héttel hamarabb fog születni a kistesója mint az ő gyerekük.. Én 17 hetes 5napos vagyok,mig ő 14 hetes és 6 napos. Szóval most happy:) Ne haragudjatok hogy ilyent irtam ki de olyan jó érzés... Főleg mert ugye a srác /Apuka:D / is osztálytárs mint az én párom s osztálybaba lesz ő is... Eddig van már pár baba/kisgyerek... De 2kisfiu ikrek most születettek nemrég,aki meg van 1 kisfiu az a lányunkkal született 1 hónap különbséggel. Aztán ennyi.. Ne haragudjatok,de most jól érzem magam.. :) (Ők voltak az osztály álompárja a szememben akiről tudtuk hogy örökké együtt lesznek,mert olyan szépek s aranyosak együtt.)
2012. okt. 26. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Tényleg örömteli hír, a boldogságot szerintem jogos.

Nálunk nincs ilyen osztály álom pár. Viszont most volt az esküvője egy olyan párnak ahol a lány évfolyamtársam volt a fiú felettünk járt, és már gimi óta együtt vannak, és már lassan 10 éve érettségiztünk, én nekik örültem nagyon!

Én a közeli barátaim házasságának, gyermekvállalásának hasonlóan nagyon tudok örülni. Most gimis legjobb barátnőm várja első babáját, már 3 éve házasok a férjével. Én végig izgultam vele a próbálkozás hónapjait, és most a baba várás apró örömeit.

Gratulálok a babátokhoz!

2012. okt. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:)Persze!Mi is mindig örülünk ha a családunkban,ismerőseink körében kisbaba érkezik! :)És én is így "repkedtem"mindkét kisfiúnk várásánál! :D Nektek is gratula!
2012. okt. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:-) gratulálok mindannyiótoknak! :-) végre valaki, aki örül más boldogságának és nem azt kérdezi, hogy miért vagyok irígy rájuk, holott van 3 gyerekem? Én is így örültem amikor a lányom keresztanyja írt, hogy hát majd beszélnünk kellene..rögtön tudtam, hogy mi a helyzet!:-))Egyik nap reggel 5.kor sms-eztünk, akkor csinálta a tesztet, én voltam az első, akinek elmondta, hogy pozitív!!! :-) Mindketten sírtunk, vele együtt örültem! Azóta már megszületett a kislánya, nekem a fiam, egyszerre voltunk kismamák is, ő is velem együtt örült,egyszerre mentünk vizsgálatokra, cseréltünk uh képeket, ennél szebb barátságot el sem tudok képzelni! Boldog babavárás nektek!!!!!!!!!!!
2012. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi 2004ben érettségiztünk,ők már elötte együtt voltak.Én csak érettségi után(technikusi alatt kerültem a csapatba) s 2005ben jöttem össze a párommal. Mi is azóta együtt vagyunk a párommal:) Olyan jó érzés.. A lány is kimondottan helyes,irigylésre méltó szinte.Szép és helyes is,a srác meg az a tipikus gimi szépfiuja az amerikai filmekben.. Kosarazott meg hasonlók.. Kockás hasa volt,most már kis sörhasat eresztett.. De hát felette is eltelt az idő. Olyan jó érzés hogy babájuk lesz!:) Nem irigykedek rájuk,miért tenném?
2012. okt. 26. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, egy barátnőmmel "közösen" terveztük a babát. Nekem egy picit hamarabb összejött, volt is némi bűntudatom miatta. De most már ő is terhes, úgyhogy nagy az öröm! :)
2012. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kittycica1987 ***** válasza:
Nekem is nemrég derült ki, hogy a volt osztálytársam pár neppal hamarabb van kiírva mit én :) Ráadásul nekik is kisfú a baby :)
2012. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igaz mi nem az osztálytársaimmal vagyunk most egyszerre terhesek,hanem ismerőssel/baráttal/,illetve sógórnőmmel.egyébként osztályba,volt osztályba pontosítva,is sok baba született az elmúlt időbe.mindegyiknek nagyon örültem,örültünk.sógornőmmel meg 2 hét külömbséggel várjuk a csöppségeket.náluk első,nálunk 2. baba lesz,és én a szülinapom körülre várom :) fiam a férjem szülinapja után 4 nappal született :)
2012. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!