Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6x megjöhet egy terhes nőnek,...

6x megjöhet egy terhes nőnek, rendszeresen?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 20. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Anyósomnak meg jött szinte az egész terhesség alatt.
2020. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És milyen más terhesség jelei voltak akkor?
2020. ápr. 20. 16:09
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkinek van egy ismerőse, aki az egész terhesség alatt menstruált. Nagy része kamu, pl egy félrekefélést elkendőzendő.
2020. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem! Nincs menstruálás terhesség alatt. Hogy néha csepeg vmi, meg pár csepp virít a bugyin, azt meg tán csak nem gondolja egy épkézláb ember menstruációnak.
2020. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha 6x megjött, gondolom már rég negatív teszted is van, nőgyógyász is igazolta, hogy nem vagy az. Milyen terhességi tünetehet keresel? Csak feltůnne, ha focilabdányi hasad lemne és bentről lerúgnák a vesédet..
2020. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az első terhességemnél szinte végig megjött a szokásos időpontokban, talán egy vagy kettő maradt ki a legvégén. De ezt nem úgy kell elképzelni, hogy úgy menstruáltam, mintha mi se történt volna, elég egyértelműen észre lehetett venni, hogy nem rendes menstruációról van szó. A dátumok kb. stimmeltek, de sokkal rövidebb ideig tartott és jóval kevesebb vér volt. Először paráztam tőle, de az orvos azt mondta, ritkán, de előfordul az ilyesmi, nem kell aggódni miatta, mert egyébként minden rendben a babával és velem is. Semmi baja a babámnak, gond nélkül, egészségesen született meg. A második terhességem alatt már nem jött meg egyszer sem.
2020. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
De az okos gyk-s anyuciknak meg kell hazuttolniuk téged is és mindenkit aki ezt állítja mert ilyen NEM létezik. Vagy mindenki hazudik. 😉
2020. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Menstruácio:

A meg nem termékenyített petesejt távozik a méhnyálkartyával, ergo nincs terhesség.

Egyéb vérezgetés:

Hormonális változás, probléma miatt, de akkor sem nagy mennyiségben, van olyan hogy a regi menstruációs időben van, mert a szervezet emlékezik.

Vérzéssel pedig azonnal dokihoz kell menni!!! Nem ráfogni hogy az mensi. Mert nincs terhesség alatt!

2020. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első három hónapban mikor esedékes volt a menzi ilyen barnás, narancssárgás folyásom volt 4-5 napig, elég sok, szinte annyi mint amennyi vér szokott lenni, de rendes piros vér nem volt egy csepp sem szerencsére. 30.hétben járok, máig emlékszik a testem a menzire, jönnek előtte a pattik, idegbaj és menzi szerű görcsök, derékfájás, de fura folyás már nincs. Mindig akkor van ez mikor naptár szerint esedékes lenne a menstruáció. Elég ijesztő tud lenni, de zárt vagyok szerencsére.
2020. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!