Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha rendszeresen Tri-regol...

Ha rendszeresen Tri-regol fogamzasgatlot szedek, a menzeszem mult honap 23-tol 29-ig tartot, de az elmulasa utan nem kezdtem el ujbolszedni a tabletatt es kozben huncutkodtunk a paromal es 1keves ondo erintkezet ottlent. Lehetseges h terhes maradtam?

Figyelt kérdés
Lehetseges az hogy teherbe essek?

2014. szept. 3. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges,de biztos csak 9 honap mulva lehetsz. Egyik ismerősöm ALLITOLAG gyogyszer mellett lett terhes...ughogy azota van ket fia.
2014. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem tartozik a kérdésedhez,de a tri regol nagyon durva hormongyógyszer,sokan meddőséggel küzdenek a szedése miatt. olvass utána kérlek ennek a bogyónak. én is hasonló borzalmat szedtem,csak diane 35 néven,az is valami brutális hormongyógyszer volt,ami igazándiból nem is fogamzásgtlánónak lett kitalálva. én örültem volna,ha valaki hamarabb szól,de sajnos szedtem vagy 4-5 évig,mire megtudtam...
2014. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is pont a gyógyszerhez akartam hozzászólni. Egy idősebb doki ezt írta fel nekem 17 éves koromban...kb 1 év után másik orvoshoz mentem, ő csak nézett, hogy ez mennyire elavult gyógyszer, írt fel egy nagyon alacsony hormontartalmút...azt szedtem utána még 9 évig. Kérdezz rá és válts minél előbb gyógyszert, ha javasolhatom!
2014. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is ezt a gyógyszert szedtem 9 évig, utána tartottam néhány hónap szünetet mielőtt elkezdtük a babaprojektet, és rögtön 1. próbálkozós hónapban megfogant a kisbabám. Nem gondolnám, hogy meddőséget okozna. Lehet, hogy régi gyógyszer, már vannak sokkal korszerűbb fogamzásgátlók is, de hogy meddőséget okozna...
2014. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Okozhat sok mindent! Édesanyámnak pl tüdőembóliát, perceken múlt az élete a Tri-regol miatt!!!!!!!!

Én 1 vagy 2 havit szedtem be belőle amikor kórházba kerültem, 1 hónapot bent töltöttem, nem tudják pontosan mi volt, de nagy valószínűséggel a Tri-regol miatt! Az ottani doktornő csak csodálkozott, hogy hogy lehetséges, hogy ezt felírták nekem. Azután Yadine-t kezdtem szedni, semmi problémám nem volt vele, abbahagytam és a 2. hónapban teherbe estem! 29hkm

2014. szept. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon szepen koszonom a valaszat tapasztalatat hogy megosztotta velem,nekem az elso nogyogyaszom bellarat irt fel csk attol nagyon rosszul voltam,aztan elmentem masik orvoshoz es o irta fel a tri-regolt de olyasmit nem kozolt velem hogy meddoseget okozhatna,azt mondta hogy ha gyereket szeretnek akkor szedjem azt es attol fel erosodnek a dolgok ott lent
2014. szept. 4. 18:14
 7/13 A kérdező kommentje:
en multhonap 21-en szedtem be az utolso tabletatt aztan 23-an jelentkezet a menzeszem egesz 28/29-ig e honap 1-tol kellett volna ismet szedjem de abba hagytam a szedeset mert azt mondta a doki hogy fel ev szedes utan legalabb egy honap szunetet kell tartani,nos en el is kezdtem a szunetet csk hogy a menzeszem utan 2 nappal a parommal ugymond tartottunk egy kis romantikazast es egy keves sperma erintkezett ott lent es tegnap ota eszre vettem mintha nottek volna a melleim
2014. szept. 4. 18:25
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Aki hajlamos a vérrögképződésre,az ne szedjen semmilyen bogyót...el kellene olvasni a betegtájékoutatót....mimdegyik bogyonk azok a mellekhatasai... Evek ota szedem a tri regolt. 18evesen a Miligestet irta fel doki,de mikor 6ezer fölé ment az ára azt mondtam vmi ugyan.olyan hatekonyat,de olcsobbat h lehet. Azota ezt szedem. Babaprojeckt majd 1-1,5 even belül...maj meglátjuk meddő lettem-e. Emgem is ilyesztgettek ezzel gyogyszerrel,aloghanem.ez ilyen.közszájon forgo hülyeség marad örökre. Ha olyan iszonyatosn.brutális gyógyszer miert forgalmazzák mai napig? Ha valob.ilyen sok rossz tapasztalat lett volna már becsolt volna a cég,mert a kutya se venné a félelemtől -.-
2014. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
*már becsődőlt volna a cég
2014. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszokat tapasztalatokat es azt is megkoszonnem hogy ha meg irnanak a kerdesel kapcsolatban hogy kicsit tobbet tudhassak
2014. szept. 9. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!