Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs szívhang, embrióárnyék...

Nincs szívhang, embrióárnyék sem csak 4.6mmes szikhólyag egy 22.6mmes petezsák. MI LEHET A GOND?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok menses szerint. Középidő után foganhatott a ciklus 17-18 napján. Ciklusom 28-30 napos.

Konrollra hívtak vissza de az 2 hét. Addig megőrülök. :(



2020. ápr. 20. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pont a határon van, még épp nem láttátok. Én ilyesmi értékeket kaptam 6+4 hetesen. Két hét múlva vert a szíve. Szabályos a petezsák, igaz? Mert akkor nyugi, minden rendben, szerintem pont lecsúsztatok a szívhangról.
2020. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy még annál is pár nappal később fogant mint te gondolod?

Ez kb pont 6 hetes terhességnek felel meg. 5mm alatt még nem kell szívhangnak lennie.

2020. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen a petezsák szabályos. Csak vártam hogy legalább embrió árnyék lesz. Fiamnál ebben a korban 3mm szikhólyag es 2mmes embrió árnyék volt és csak 13mmes petezsák. Miert ilyen nagy? :(
2020. ápr. 20. 18:14
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2es! Mértem ovu tesztel és hőmérőztem elvileg ovu csúcs ciklus 19napjan volt és 18.napon voltunk együtt. Tényleg még később most néztem meg a naptáramban. Ha 28 napos ciklust nézem az középidő(amit a dokik vesznek figyelembe) az +5nap majdnem egy hét. Lehet ezért van elcsúszva?
2020. ápr. 20. 18:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg én 6 hetesen voltam az első ultrahangon, szintén csak szikhólyag és petezsák látszott. 1,5 hét múlva mentem vissza (mert utána a koronavírus miatt bezártak) és akkor már "látszott" a szívhag. Kitartást!
2020. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ sajnos, milyen géppel nézik.
2020. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem velem történik,el sem hiszem...sztk ba mentem 6 hetesen dokihoz,mondta h.most kezd kifejlődni az embrio menjek vissza 1 hét mulva.Vissza mentem,akkor közolte h.nem nőtt semmit,olyan pici h.fel fog szívódni.Teljesen kibuktam. :(( Barátnőm rábeszélt,hogy menjek magánhoz.Elmentem rá 5 napra magánhoz,ott élő egészséges embriot láttak szívhanggal. :)Ez tavaly volt,most 5 honapos a lányom.Szoval a remény hal meg utoljára.Én a helyedbe nem várnék 2 hetet,mennék máshová.
2020. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én sem bírok várni ennyit bizonytalanságban 23-ára kaptam uhra időpontot máshova.
2020. ápr. 21. 13:42
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam uhon!! 25mm-es már a petezsák és ott a 10mmes embrió. Szívhanggal!! Hüvelyi uhon nehezen látták most is de váltott hasira ott egyből jól kivehető volt. <3 már nyugodtabb vagyok!! :)
2020. ápr. 23. 13:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja és 6 nap telt csak el. Lehet az első uh sem volt jó ami szintén hüvelyi volt. Hasit nem is nézett.
2020. ápr. 23. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!