Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a párom a teherbeesésem...

Ha a párom a teherbeesésem előtt is napi rendszerességgel füvezett és most is ugyan úgy, akkor fenn áll a veszélye annak, hogy a baba valami fogyatékossággal születik? Illetve hogy felnőtt korában fogyatékos vagy beteg lesz?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 20. 22:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Ez mi nem tudatjuk, de ha a cigit tiltják a fű sem lehet jobb sőt.. Viszont minek válasz gyereket egy fűvessel? Ha most nem is lesz semmi genetikai problémája,attól még nagyobb korban lehetnek problémái abból hogy látja a be tépett apját...
2020. ápr. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos ez nem egy jó kilátás a gyerekre és a későbbi életetekre nézve... :(
2020. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Erre szerintem nincs konkret kutatasi eredmeny. Jot nem tesz az biztos. En inkabb a hosszútávú problemak miatt aggodnek, hogy pl egy drogos a gyerekem apja. Az, aki a gyerektervezesnel nem veszi a faradtsagot, hogy lerakja, az nem fogja lerakni akkor se ha majd szukseg lesz arra, hogy nonstop jozan maradjon. Nem részletezem ennek fontossagat, valoszinu tisztaban vagy vele. Kovess el mindent, hogy leszokjon, a sajat erdekedben, es baba kedveert. Remelem te nem hasznalsz ilyeneket, es bizom benne, hogy a parod is lerakja. Nem rossz indulat beszel belolem, csak vannak imseros csaladbarat akiknel ez komoly gondokat szult
2020. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom hogy a gyerek egészségére milyen hatással van (pozitív biztos nem), én inkább a család jövőjéért aggódnék. apuka nem veszi valami komolyan ezt az egészet, ha még most is bäszik változtatni az életén, és valószínűleg később se fog.
2020. ápr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
73%

Sajos nem tudok neked jo hirekkel szolgalni!

En is ebben a cipoben jartam nagyon sokaig. Az elozo parkapcsolatomba 3x veteltem el mert akkor meg nem tudtam,hogy a parom füvezik. IGEN; NEM TUDTAM!!! Csak azt hittem,hogy boldog ember, mert mindig mosolygott es kedves volt. A nogyogyaszom hivta fel ra a figyelmem,hogy lehet valami nem oke a parommal, mert velem es a testemmel minden rendben volt! Az elso babammal 9 hetes voltam, a masodikkal 6 es a harmadikkal pedig 11.. megalltak a fejlodesben. megallt a pici szivuk dobogni.. sosem szulhettem meg oket... pedig mar a kezemben tarthatnam oket.. Tudom nem szep ezt mondani, de ha ki is tudnad hordani a picit es megszulethetne ha nem is gyerekkoraban, de felnott koraban elo jonne valami betegsege.. senki se szeretné a gyermeket szenvedni latni. vetesd el es kimeld meg attol az elettol amitol csak szenedne azert, mert az "apja" nem volt erre tekintettel. AZ ILYEN EMBER NEM APANAK VALO!!!! Nem akkor kell leszokni a drogrol amikor mar megcsinalta a gyereket. a nogyogyaszom azt mondta hogy minimum 1 evet tisztan kell lennie az apanak hogy egeszseges gyermeket nemzzen! Ilyen ember mellett ne maradj! Ha miattad keptelen volt elhagyni a füvet, a gyerek miatt se fogja. Sajnalom!

2020. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
100%
Sajnállak!
2020. ápr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
94%
Ami azt illeti ez nagyon nagyon komoly dolog, amit nagyon komolyan kell venni. Egy olyan ember aki képtelen le szokni a barátnöjére/feleségére való tekintettel a füröl és a más drogokról, az nem apának való. Szabadulj meg tölle!
2020. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
77%

Szia!

Szerintem vetesd el a babát ha még el tudod, egy ilyen embertöl ne akarj gyereket! Figyelembe se vesz titeket.. pedig ketten vagytok már....Vetesd el, mert a spontán vetéles nagyon fájdalmas, de fájdalmas egy olyan ártatlan gyermeket a világra hozni aki semmiröl nem tehet még az apja büneröl sem és még is betegen születik... nem jo erzes a gyermekedet betegen és szenvedni látni.. Az én pici lányom 7 hónapig lehetett velem..még az egy éves korát sem élte még meg.. mindez azért, mert az apja füvezett.. Nem kivánom senkinek sem ezt a fájdalmat. Kitartást neked.

2020. ápr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%

Ki a nő a történetben és ki a férfi?

Ha a nő drogfogyasztó, az kihat a magzatra. Ha a férfi az, akkor nem valószínű. A fű meg pláne nem, ha a férfi fogyasztja.

5 bocs, de ez nem igaz, amit írsz. Sajnos vetélés mindenféle droghasználat nélkül is előfordulhat.

2020. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
#9 a sperma minőségére simán hathat. az alkoholnak is van hatása
2020. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!