Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mennyire normális terhesség...

Ez mennyire normális terhesség elején?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, és ma olyan nem vagyok jól. Álmos vagyok talán ,nem is tudom. Semmihez nincs erőm és kedvem. Ahoz sincs energiám, hogy elmosogassak. Nyűgös vagyok, és kicsit émelygek is. Hirtelen abba hagytam két káros dolgot is ,a cigit és a kávét,amit persze nem sajnálok ,de arra gondolok,hogy talán az is tesz rá egy lapáttal. Szerencsére nem is kívánom. Csak ülök ,és nem megy semmi.
2020. ápr. 22. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sürgős égetően, akkor várhat minden. Pihenj, most a baba a fontosabb. Párod tud segíteni? Ő is elmosogathat. Én bizony hagytam a fenébe a mosogatást ha erőtlen voltam és kaját rendeltünk vagy elmentünk étterembe. Vannak ilyen napok, a 3. Trimeszterben konkrétan tele volt ilyen napokkal. Szóval normális. Koronavírus idején gondolom nem sok a látogató nem kell most a patika tisztaság.
2020. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kávét ihatsz,a cigit még jó hogy abba hagytad.Természetes hogy ilyen vagy,dolgoznak a hormonok!A kedélyállapotod egész terhesség alatt változni fog.Nekem is volt hogy eszméletlen szar kedvem volt,volt hogy majd kiugrottam a bőromből.Én elég rendmániás vagyok,de ha nem birtam vagy nem volt kedvem valamihez,akkor lefeküdtem és aludtam. :))
2020. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy a kávét nem kell abbahagynod napi két csészével nyugodtan ihatsz :) #1 voltam.
2020. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig rendes kávét ittam,de ahogy terhes lettem nem bírtam meg inni, áttértem az instant 3:1 ben kávéra ,de ma már ez se megy le. Érdekes. Én is nagyon rend mániás vagyok ezért is zavar,hogy nem tudok elmosogatni,sajnos a párom dolgozik majd csak délután jön haza.
2020. ápr. 22. 10:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj ha nem iszol. :)) Én napi 3kávét ittam,terhesen egyet reggel.Megvár a mosatlan,feküdj le!Ha nagyobb lesz a hasad még rosszabb lesz.Én a mosogatóhoz nem fértem oda.Hajolva kellett mosogatnom,volt hogy 3x ra sikerult elmosogatnom,mert pihennem kellett közbe.2 es voltam.
2020. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is így teszek,majd csak ráveszem magam végre.🙂 Tök vicc ez a terhesség, teljes ellentéte vagyok magamnak 😁
2020. ápr. 22. 11:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
😅😅Igen!Barátnőm nagyon rosszul volt,talált egy kaját amit végre megevett,vett belőle egy csomót.Én meg mondtam neki hogy nem volt jó ötlet mert ket nap mulva hányni fogsz tőle.Így is lett.
2020. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én még idáig nem voltam úgy annyira rosszul. Émelygések vannak amikor kezdek éhes lenni, na meg ez a fáradtság..

Most megint kezdek éhes lenni, és nem tudom eldönteni egyek vagy ne. Ajjj.🥺

2020. ápr. 22. 12:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális... Én 9 hetes vagyok, de ilyen fázisaim vannak...hol aktívabb vagyok, hol csak feküdnék... Érzem, hogy enni kéne, aztán rosszul leszek, ég a gyomrom még mindig... De ettől volt sokkal rosszabb is, amikor nonstop émelyegtem, alig ettem...
2020. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is, úgy vagyok ma. Émelygek de ennem kell ,mert ha nem akkor még rosszabb. Most az előbb meg kívántam egy kaját, de nem tudok sokat enni belőle. Úgy néz ki ,ez a nap már így telik el. 😔 Na de semmi gond , a lényeg hogy ezek szerint szépen fejlődik a baba. 😊
2020. ápr. 22. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!