Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog, hogy egy 170...

Normális dolog, hogy egy 170 cm magas terhes kismamának, első gyerekkel semmibaja nincs egészen a 8. hónapig és 8. hónapban vagy 8. hónaptol minden baja van, fáj a háta és csak állva tudna aludni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

A magasság egyébként hogy jön ide?

Igen van ilyen, én se tudok aludni, pedig eddig semmi bajom nem volt. Nem tudom ki vagy a történetben, de javaslom olvasd el a terhességi insomnia kifejezést.

2020. ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Az én terhességem.ugy zajlott hogy kb. 14 hétig semmi bajom aztán napokat hánytam végig,ez miután megszünt a 6.hónaptól brutálisan dagadt mindenem annyira vizesedtek a tagjaim. Mindeközben annyira fájt a hátam hogy sokszor sírtam,néha levegőt sem kaptam. A doki semmit nem tudott tenni panadolt szedhettem de nem ért semmit. Nagyon kimerült fáradt és álmos voltam mert jó ha 1-2 órát tudtam aludni,annyira fájt a hátam.

Azt mondta a doki lehet hogy becsipődött egy ideg vagy ilyesmi sajnos átkell vészelni. Borzalmas volt

2020. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Nem normális, azonnal menj orvoshoz, és biztos, ami biztos, hívj papot is!

Jöhet a következő ostoba kérdés.

2020. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Semmi köze a magasságnak. Se annak hogy hányadik gyerek.

Nem is láttam még olyan kismamát, aki azt mondta 8 hónaposan hogy nem fáj a háta.

2020. ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség csak kevés szerencsés esetben olyan mint a filmeken. Ahol csak a nők hasa nő és semmi egyéb változás...


Örülj neki hogy eddig nem volt gondod!

2020. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

172 centi vagyok és 31 hetes terhes a második gyermekemmel. A fiammal nemhogy ennyi idős terhesen, de még szülés előtti nap se volt ennyi nyűgöm mint most már több mint egy hónapja. Nem tudok aludni, mindenem fáj, visszeresedem, vizesedem, folyton becsorog a pisi elég köhögnöm vagy nevetnem, a tüsszentésről ne is beszéljünk. Mindenen sírva fakadok. És ráadásul tegnap már komoly jóslókra is ébredtem éjjel.

Mindehhez semmi köze a magasságomhoz, max a koromhoz, hisz idén már 35 leszek.

2020. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne lenne normális? Az első trimeszter a hányingeres (már akinél), a második nyugodt, a harmadik végén meg már mindenkinek minden baja van. Egy nagy babát cipelsz a hasadban aki szétnyomja a szerveidet. Amúgy nekem 6. héttől kezdve volt minden bajom, változó mindenkinél, de egy biztos a terhesség rengeteg dolgot megváltoztat a szervezetedben és mindenféle tünetet okoz.
2020. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem mi köze a magasságodnak a terhesség nyavajáihoz ? Egyébként igen létezik ,hogy semmi bajod. Én egyszer nem hánytam ,nem voltam rosszul, nem voltam kívánós. Nekem a 32. Héten kezdett előjönni a hátfájás 1 bizonyos ponton és csak bizonyos székekben üléskor ( amiben amúgy eddig nem ) , illetve nehezebben alszok el , de ha este nem eszek sokat akkor jól alszok. A hátamon fekve tudok a legjobbat aludni , úgy végigalszom az egész éjszakát is. Vizesedés egyébként még nincs , nem szakad a bőröm sem( eddig ),illetve semmilyen más nyavaja. Totálisan egyén függő , de én mindezeket számba vetve azt mondom ,hogy eddig álomterhességem van.
2020. máj. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolom juniusban megszultel, mi a kerdes?
2021. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez elofordulhat 152 cs kismamaval is
2022. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!