Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyakdugó idő előtti távozása....

Nyakdugó idő előtti távozása. Már több mint 1 hete jön darabokban hol sárgás, hol fehéres, kocsonyás. Voltam ügyeleten is és a saját nőgyógyászomnál is, azt mondták az még korán lenne, kinyílva nem vagyok, a méhszáj zárt. Mit tegyek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

#távozás #eltavozas
2020. ápr. 22. 12:29
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Jaj elefejtettem, most vagyok a 21.-ik hétben.
2020. ápr. 22. 12:30
 2/24 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy az volt?

Én úgy tudom, ha nyílik a méhszáj akkor tud távozni a nyákdugó.

2020. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát én gondolom hogy az, egyben van, kocsonyás. Emellett van rendes vizes folyásom is. Ez a darabos csak alkalmanként van, nem egész nap.
2020. ápr. 22. 12:34
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy erős folyásod van? Terhesség alatt gyakori a sok folyás.
2020. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Vagy normális lenne ilyen folyás is? Már beleőrülok a félelembe, nehogy elveszítsem a babát.
2020. ápr. 22. 12:35
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A sok folyás teljesen normális ilyenkor. Ha zárt a méhszáj, nem nyákdugó volt az, hanem csak nagyon sűrű folyás ne aggódj!
2020. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Lehet folyás, de ez egyben van, egy darabban. Ezért gondolom hogy nem az. De pár napja már gyakoribb, mint amikor elkezdődött. Akkor első két nap csak este zuhanyzáskor volt, aztán 1 napig semmi, aztán megint, de, már nap közben, és emellett van rendes folyásom, fehéres átlátszó. Most meg már naponta többször is akár látom. De ha többször, akkor a darabok kissebbek.
2020. ápr. 22. 12:38
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A nyákdugó az inkább, barnás, véres kocsonyás állagú. Én sem hinném, hogy az, szerintem csak nagyobb mennyiségű folyás.
2020. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Tudom hogy undi, de csatolok egy képet, hátha valakinek már volt ilyen. Bocsi előre is.

[link]

2020. ápr. 22. 13:31
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen előfordul nem terhesen is,nekem is darabokban távozott a nyakdugo de az teljesen mas volt.
2020. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!