Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki nem várja Május 1-5 körül?

Ki nem várja Május 1-5 körül?

Figyelt kérdés
Küldjetek teszteket, izguljunk együtt

2020. ápr. 26. 20:26
 1/5 Stangli ***** válasza:
Jelen! :) május 6-7 körül. De valamiért úgy érzem ez sem a mi hónapunk.
2020. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Mi értelme az ilyen "ki nem várja ekkor meg akkor" kérdéseknek? Én sem vagyok terhes, mégsem írom ki, hogy nem vagyok.
2020. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Stangli ***** válasza:
56%
Lehet, hogy nincs értelme, de nekem pl könnyebb az érzelmi hullámvasúton csapatban ülni. :)
2020. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csapatban ülsz. A gyermekvállalás rólad és a párodról szól, nem ismeretlen nőkről, akikkel próbálsz most kontaktálni.

Nem bántásnak szántam, csak nem teljesen értem, hogy mit is vàrsz ettől a kérdéstől.

Ha neked nem sikerül, màsnak meg igen, akkor mi van?

Arról nem is beszélve, hogy a várandósság 6-7. hetéig csak a pozitív tesztnek örülhetsz előre, mert azokban a hetekben derül ki a nőgyógyászati vizsgálaton, hogy tényleg valós-e a terhesség és van-e szívhang. Addig felesleges is húzni a saját idegeidet is, nem hogy másét.

Ezeket jó szàndékból írom...tapasztalat.

28 éves anyuka

2020. ápr. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Stangli ***** válasza:
Nem vettem bántásnak, ezek érzések, amiről felesleges vitatkozni. Hidd el, van a hátam mögött jó pár sikertelen hónap, pozitív teszten is túl vagyok (gyerek nélkül) mégis tudtam őszintén örülni más sikerének. Mások vagyunk. Szerinted hülyeség és mi értelme, szerintem meg jó “buli”
2020. ápr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!