Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második trimeszterbe ki mit...

Második trimeszterbe ki mit kívánt? Ki hogyan erzi magát kinek milyen bajai vannak fajdalmak? Kitartást kívánok.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, én semmi különöset. Nagyon szerencsés vagyok, nincsenek igazából tüneteim. A mellem megnőtt és sajog (vettem egy szoptatós melltartót, és máris kicsi!!!), és a hasamat mi már látjuk, kívülről még nem látszik. Ja, és pattanásos lettem. Ennyi. Keresztcsonti fájdalmam volt, a mindennapos torna jógával helyrehozta. 17hkm
2020. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igaz én már megszultem de hátha segít valamit.

Masodik trimeszterben gumicukor, sajt (csak a haribos pelikanos volt jó, és a sparos saját márkás sajt 🤷‍♀️😂)

Nekem semmi bajom nem volt, akkor meg kicsi hasam volt, 12 órát dolgoztam állva.

A derekam bár fajdogalt, és néha a fiam a holyagomon ült mert rettenetesen fájt reggel. De ettől nagyobb bajom nem volt.

Boldog babavarast, jó egészséget nektek 🥰

2020. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ❣️👼
2020. ápr. 26. 23:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálam egy igazi megváltás jött a 13.hét után. -5 kilót ledobtam az első trimeszterben a hányinger miatt. De most nagyon jó étvágyam lett!

Van pár kaja amit nem birok megenni: darált hús és pisztácia. Mindkettőt ettem a hanyingeres időszak alatt és sztem megmaradt a rossz élmény.

Viszont ami minden nap jöhet most: császárszalonna friss kenyérrel és ecetes alma paprikával, valamint fonott kalács kakaóval. Fonott kalácsból már sztem megettem vagy 5öt két hét alatt 😂 van hogy az a reggeli és a vacsora is.

2020. ápr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem meg mindig tart az étvágytalanság! :(
2020. ápr. 27. 07:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a narancslevet kívánom nagyon, azt már az elejétől, de szerintem ez a kívánós korszak elmúlt nálam a 11. héten.

Amúgy a derekam fáj néha, meg a hasamon a bőr kezd kicsit húzódni, többet fáj a fejem és kicsit fáradékonyabb vagyok. De általában már nincsen semmi tünetem. :)

2020. ápr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok a 2. babámmal. Nem kívánok semmit különösebben, pont úgy, ahogy a fiammal sem kívántam anno. 15 hetes korom óta néha van pici vérzésem, mivel lent tapadt a méhlepény, de már szépen megy feljebb. Magnézium és a pihenés, így sajnos nem sokat tudok mozogni, ami a súlyomnak nem tesz jót, de hát ez van, a baba a fontosabb. Szép nagy pocakom van (a baba sem kicsi) és egy igen aktív kislányom, aki jó nagyokat tud rúgni :)
2020. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer édeset, máskor sósat, savanyút(sose szerettem). Rengeteg gyümölcs! Betegesen sokat ettem belőle. Féltem is egy idő utàn a cukortartalmuk miatt. De nem lett baj.
2020. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ki mikor kívánt meg kajakat?
2020. ápr. 28. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!