Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok mikor lett teljesen...

Nálatok mikor lett teljesen publikus, hogy babát vártok? Gondolok itt pl közösségi oldalra, vagy, mikor már minden ismerős tudta.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tettem közzé a közösségi médiában, csak akkor tettünk fel egy képet mikor megszületett, sokan csak akkor tudták meg. Nem reklámoztam. Nyilván egy idő után ment a hír az ismerősök között, főleg mikor már nagyobb volt a pocak.
2020. ápr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
A család akkor,mikor pozitívat teszteltem. Kollégák is,mivel mentem táppenzre. Közösségi médiára soha nem teszek fel ilyesmit, max.ha megszületik. Mivel kis városban lakom,így egyre többen.
2020. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Ja,24.hét, de hatalmas a hasam. :D
2020. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szűk családban szinte rögtön elmondtuk. A barátoknak a 12.hét után pár héttel. A munkahelyen is a 12.hét után, mert táppénzre mentem. A közösségi oldalakra nem raktuk ki, így a távolabbi ismerősök nem tudják.
2020. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Szülők 7.het


Munkahelyen 12. Hét, onnantól ment a lánc (sokan dolgoztak alattam) :)


Rokonoknak is 9-10.heten vagy azután, attól függ mikor találkoztunk, beszéltünk telefonon


En kiraktam egy fotót a 20.heten a facebookra.

Már nem ott élek, ahol a rokonság, régi barátok, ezért akivel nem vagyok folyamatos kapcsolatban, innen tudták meg.

Fordított esetben én is örülök, ha látom, hogy régi osztalytarsam, unokateso stb babát vár.

(Persze az uh és pozi tesztes keptől kivagyok.)

2020. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Kollégáknak 6.hét (munkakört kell nálunk váltani), anyámnak és apósomnak 13.hét, negatív kombinalt teszt után (ők mondták el más családtagoknak), másoknak nem jelentettük be.
2020. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után pár nappal
2020. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A család és a legjobb barátok gyakorlatilag a pozitív teszt után szinte rögtön.

A munkahelyemen is csak pár napig volt titok, veszélyes munkakör miatt.


Mindenki más aki nem része napi szinten az életemnek az csak a születése után pár nappal tudta meg, mikor kitettem egy képet a facebookra. Előtte ott semmi jelét nem adtam.

Nem igényeltem sem a lájkokat, sem a gratulációkat. Hiszen mindenki tudta aki valóban része az életemnek, életünknek.


Persze születése után, majd szétvetett az öröm meg a büszkeség, de akkor is napokig agyaltam hogy tényleg megosszam-e 😊

2020. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

1. Terhesség: a legszűkebb családnak, munkahelyen (mivel azonnal táppénzre kellett mennem); 6.héten. Tágabb körben, a 12. hét után. Aztán elvetéltem középidőben, és megfogadtam, hogy a következőt csak akkor mondom el, ha már konkrétan rákérdeznek, mert már látszik. Ezért:


2.terhességemről még a legszűkebb család is csak a 16. héten értesült először. Közeli ismerősök a 25-30. között tudták meg; részben már szájhagyomány útján terjedt a hír. Távolabbi ismerősök a szülés előtt 3 nappal; akkor raktam fel egyetlen pocakos képet magamról közösségi oldalra.

2020. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A család már akkor tudta, amikor az orvos is megállapította a terhességet, 7 hetesen. A kollégák is, mert nem dolgozhattam azon a munkahelyen és veszélyeztetett terhes voltam, így táppénzre mentem. Közösségi oldalra nem tettem ki, max csak akkor gondolhattak az ismerősök arra, hogy kismama vagyok, amikor olyan képet töltöttem fel magamról, amin már látszott a pocak.
2020. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!