Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon hullik a hajam terhesen...

Nagyon hullik a hajam terhesen. Mit lehet tenni? Vasam teljesen rendben van, iszok is iron vitalt, terhesség előtt egyáltalán nem hullott,14. héten vagyok, és már látom, érzem, hogy jóval kevesebb hajam van, mint előtte.

Figyelt kérdés
2020. máj. 1. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg B12 vitamin szedése lehet enyhítené vagy ezt kell elfogadnod.
2020. máj. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És szülés után elvileg csak rosszabb lesz a hajhullás , bár nekem nem hullik terhesség alatt sem. Szedsz vitaminokat ? Nagyban hozzájárul a te egészségedhez is nem csak a babáéhoz.
2020. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Persze, hogy szedek, azokon élek kb. :D trimeszter 2, kálcium , magnézium , c- és d-vitmain, vas, omega 3... 😕

Derékig érő hajam van, el kellene búcsúznom tőle?

2020. máj. 1. 15:09
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Anyáink, nagyanyáink haja nem hullott el. Nem stresszelték magukat agyon, hogy milyen sziraszarokat egyenek terhesen. Sok mesterséges szutyok. Meg ahelyett, hogy a család támogatásában bíznátok, mindenki 1000 könyvet elolvas, hisz mindenki más hülye (anya, anyós, védőnő). Ezért hullik a hajatok. Idegelitek magatokat feleslegesen. Ez tesz jót a gyereknek is...
2020. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ki a tököm írta, hogy stresszelek? 😂 Baj ha megoldást keresek egy problémára? Hagyjuk már nagyanyáink korát, természetes volt, hogy sok baba túl sem éli a terhességet, halva születik, esetleg az anya is meghal. Sokkal jobb volt az a kor igen... Okos vagy.

Mi bánt téged, ami miatt idegen embereken kell levezetni a dühöd? Esetleg szakember segíthetne a romlott lelkeden. De lehet már késő.

2020. máj. 1. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet azis ,hogy túlzásba viszed a vitaminokat , mivel a Trimeszter 2 ben alapból megvan minden , esetleg a magnezium ami fontos lehet külön, de ezen kívűl felesleges mást szedni és a túl sok vitamin fogyasztás is vezethet a hajhulláshoz.
2020. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

C és D vitamint a vírus miatt szedek most pluszban, de akkor visszaveszek belőle.

Most fogyott el a vas amúgy, és épp most mostam hajat, sokkal kevesebb jött ki, mint eddig, remélem a vas segített, de azért vágatok kicsit belőle, plusz nem hordom összefogva, meg akkor kevesebb vitamin. Néztem, hogy magic hairt lehet szedni 2. trimesztertől, de pont azért nem vettem, mert sok lenne a vitaminból akkor nár végképp.

Varga vagy Bánfi hajszeszt lehet várandósan használni, ugye?

2020. máj. 2. 23:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Na és ez mi,ha nem a bogyókon való stresszelés? :D

Majd visszanő. Ez van, ha borulnak a hormonok.

2020. máj. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem stresszelek akkor sem. :D Ha lesz*rnám az egészet, akkor meg az lenne a baj. Normális szerintem, hogy foglalkozom a dologgal, azzal is, hogy mit juttatok be a babának, és a saját testemmel is.
2020. máj. 3. 10:14
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Jesszus , hagyd már békén ezzel a marhasággal ,hogy "nagyanyáink" így meg úgy ,érdekes a halálozás, autizmus is nagyobb arányú volt "nagyanyáink" korában..igenis fontosak a vitaminok! De gondolom te ilyen mindenmentes ősanya vagy aki otthon szül a kádban ,mert orvosra sincs szükség...

Kedves kérdező , szerintem maradj csak a terhesvitaminnál és a magnéziumnál , vasat csak akkor szedd ,ha egyébként vashiányod van , mert a túlzott vas szedés is árthat inkább. :)

2020. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!