Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon hullik a hajam! Mit...

Nagyon hullik a hajam! Mit tegyek? Mit vehetek rá? Nektek is jobban hullott a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Fura, mert terhesség alatt pont nem szokott hullani az ember haja, viszont szülés után extrém mértékben.

Nincs valami gyulladás, pajzsmirigy alulműködés vagy valami?

2014. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be a gyógyszertárba, hogy x hetes terhes vagy és hullik a hajad nagyon. Nekem meg pont az ellenkezője van, régen hullott de olyannyira hogy nagyon kevés hajam volt mindig, most meg amióta babás vagyok nagyon sok lett és nagyon hosszúra nőtt hamar.
2014. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hullik, teljesen természetes, magas progeszterontszint miatt van, valaki így reagál rá. Valószínűleg első 3 hónap után enyhülni fog a hullás, de ha nem, az sem probléma, nem mindenkinek van dús haja terhesség alatt. :) Nekem szerencsére sok és dús a hajam, úgyhogy van miből hullania, nem feltünő, csak ha hajat mosok akkor látom. :)
2014. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát pont a magas progiszint miatt nem kéne hullania, az az ösztrogén dominancia egyik tünete.
2014. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!