Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, a WC papíron...

Terhes vagyok, a WC papíron nagyon halvány barnás elszíneződés picit fajdogal lent a hasam, vetelek?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok, ma megyek orvoshoz időpontra, addig is írjatok kérlek, már volt vetelesem, de az gorcsel járt és azonnali verzessel.
2020. máj. 4. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, de hogy kicsit addig is megnyugodj: nekem volt ilyen, hat hetesen barnáztam. Csak pihenést ajánlottak, akkoriban még nem osztogattak progeszteront puszira sajnos. Semmi bajunk nem lett, haematoma okozta, a fiam 11 éves.
2020. máj. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig jár görccsel, tünettel sajnos. Tapasztalat. Próbálj nem stresszelni, orvos fog csak biztosat mondani. Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2020. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok. Az előző vetelesem is pont ezen a terhességi napon történt, egész éjjel nem aludtam annyira ideges voltam a mai nap gondolatától, és tessék nem volt alaptalan.
2020. máj. 4. 11:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nagyon nehéz de a stresszel árthatsz. Sajnos én is elvetéltem néhány hónappal ezelőtt, még nem próbálkozunk, de átérzem a helyzeted. Viszont nagyon fontos, hogy fejben rendbe tedd magad. 9 hónap nagyon hosszú. Nem csak most, hanem később is igyekezz pozitív dolgokat bevonzani. Majd írd meg mi volt az orvosnál!
2020. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna.

Éppen orvoshoz készülök. Remélem nem lesz gond egyikünknèl sem.

2020. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én most jöttem az orvostól, nem lát beagyazodast, bekuldott a kórházba, méhen kívüli gyanuval. Babám biztos nem lesz. Ez, már nem az első hogy elvesztem a babát, most úgy érzem sosem akarom újra megprobalni. Utolsó, neked nagyon szorítok ❤️
2020. máj. 4. 14:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, de kérlek még ne add fel! A kórházban hátha látnak valamit majd. Azért majd írd meg, mi volt.
2020. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező! Tiszta szívből kívánom, hogy mihamarabb egészséges kisbabád legyen! Utolsó te hogy vagy?
2020. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! :(

Megjöttem az orvostól. 6+6 napos terhességet állapított meg. A mèhnyaknál lát egy kisebb bevèrzèst. Kaptam Progeszteron hüvelykapszulát. Nagyon bízom benne,hogy minden rendben lesz.

Kérdező! Ez változni fog hamarosan. Nekem egy éven belül ez a harmadik terhessègem. Tudom min mész keresztül. A missed ab-aim alkalmával gondok adódtak, ezért 5 küreten vagyok túl.

Legszívesebben előre tekernèm az időt,mert szörnyű ez a várakozás.

Kívánom,hogy mihamarabb rendben legyél lelkileg és újra próbálkozhassatok!

2020. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Őszintén gratulálok neked, és boldog örömteli babavarast kívánok!

Én haza jöttem a kórházból, nem láttak méhen kívüli terhességet szerencsére, de várjuk a vereredményt, utána dől el hogyan tovább, most elkezdtem vérezni is. Amennyire lehet ennek örülni, örülök hogy magától távozik és nincs szükségem beavatkozásra, az első körös vizsgálat szerint. Én most úgy érzem nem szeretnék babát, ugyanazon a terhességi napon elvesziteni már másodjára is, nem tudom hogy lennék képes újra pozitívan állni ehez, rettegnek újra ennek a napnak az eljöveteletol. Köszönöm mindenkinek :)

2020. máj. 4. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!