Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Összement a hasam? Normális?

Összement a hasam? Normális?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2-3 hétben kicsit már csúcsosabb volt a köldököm, bár még nem pattant ki, de nagyon közel járt.

Most reggel meg észrevettem, hogy a köldököm megint normálisan belesimul a hasamba, és mély is megint, és olyan energikus lettem, nem húzott annyira a hasam.

A baba nagyon aktívan mozog, szóval szerintem neki nincs baja, de mitől mehet össze a has a végén?

Normális? Illetve szoktam ilyen trikószerűséget hordani itthon mert mindig melegem van és kilóg alóla a hasam, most meg az sem.

12,5 kg plusznál járok, éppen nem 39 hetesen.


2020. máj. 4. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leszállt a hasad! Lassan meglesz a baba! :) Sok sikert könnyű szülést!
2020. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:O De nekem azt mondta a szülész mikor megvizsgált, hogy már leszállt, igaz nem látszott leszálltnak. Tévedett volna? Mondjuk helyettesítő volt, és nagyon fiatalt kaptam, max 25 évest.
2020. máj. 4. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Haskörfogatod is változott? Biztos csak lentebb helyezkedett a baba és más lett a hasad alakja.
2020. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok, szerintem csak elmozdult valahogy, mert most megint púposodik kifelé. De eskü tökre másképp nézett ki reggel, mint az elmúlt hetekben :D
2020. máj. 4. 13:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben lemértem a hasam, ahogy szokták vizsgálatkor és ugyanakkora, egy kicsit még nagyobb is.
2020. máj. 4. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!