Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom itt senki sem orvos,...

Tudom itt senki sem orvos, meg távgyógyitás stb. De talán kapok értelmes válaszokat is. A mostani helyzetben hogy is tudnánk orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Április 4. Én jött meg a menstruációm tartott 5 napig. A ciklusok 28-29 napos. Mindig rendszeres volt.

2.án kellett volna megjönnie, de nem jött. A mindjárt megjön érzés volt, pattanás is ami szokott lenni.

Soha nem maradt még ki kivéve mikor terhes lettem.

Teszt 3 is negatív, 2 tegnap délután egyet ma reggel csináltam.

Nem gondolnám hogy korai volt, hisz már 5 napja késik.

Pharmatex kúppal védekeztünk és pont az ovuláció napján voltunk együtt a férjemmel.


Létezik ilyen hogy teljesen kimarad a havi menstruáció? Annak oka kell hogy legyen, nem?

35 éves vagyok

Semmi változás nem történt, kivéve a karantén. Köszi a normális választ 😊


2020. máj. 7. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg oka lehet a késésnek, szerintem ha ez egyszeri alkalom és nincs más tünet, nem kell orvoshoz fordulni. (Nyilván más, ha nagyon sokáig nem jön meg). Pont pár napja olvastam, hogy a mostani jávanyhelyzet miatt (stressz, karantén stb.) nagyon sok nőnek felborult a ciklusa. Én is nekem is a szabályos 27-29 napos helyett megjött a 23. napra, 19. naptól már volt pecsételgetés... sosem volt még ilyen. Én kivárok, csak akkor fordulok orvoshoz, ha a következő cikkusok sem lesznek "normálisak".
2020. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Orvoshoz ugyan úgy tudsz menni. Minden magán orvos fogad.
2020. máj. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolso, te hol elsz? 🤦‍♀️

Egyebkent agogy az elso irta. Ha terhesseg kizart, egyszeri alkalom elofordul. Ha pecsetelgetes lesz mensi helyett, vagy sokaig elotte vagy utana, akkor keress egy dokit mert ezerfele problenara utalhat. Hormontol a cisztaig barmi. Egyebkent honnan tudod h mikor volt ovud? Koveted valahogy? Mert ha nem, akkor siman lehetett a honapban valamiert kesobb. Es akkor nem kesik,csak hosszabb lett a cikkus

2020. máj. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!