Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek császár után 4...

Volt akinek császár után 4 hónap múlva jött az újabb baba? Volt bármi komplikáció?

Figyelt kérdés
Nekünk most meg van erre az esély, azért kérdezem.
2020. máj. 7. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
5 hónapra rá. 13 hónap korkülönbség van köztük, minden rendben volt, vbac-kel született a kicsi, tandem szopiztak egy ideig.. 😊
2020. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Unokatestvéreim születtek így, kicsit durvábban, 2 és 3 évesek lesznek idén ugyanabban a hónapban :) Komplikáció tudtommal nem volt.
2020. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)


Nekem biztosan császár lenne a 2. is, mivel az 1. is a gerincmutetem miatt volt az. Szerencsémre nagyon gyorsan regenerálódtam a császárból, egy hét után már úgy éreztem, mintha nem is történt volna semmi. Úgyhogy emiatt bizakodom, hogy nem lenne gond az újabb baba.

2020. máj. 7. 11:02
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Megvan az esély a belső varrat szétnyílására, mivel az lassabban gyógyul. De majd elmondja a doki
2020. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!