Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor, hanyadik héten és...

Ki mikor, hanyadik héten és hogyan jelezte a főnökének, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 19:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Én addig szeretnék dolgozni, amíg gurulva is be rudok menni... a 12. Hét előtt nem akarom elmondani de inkább a 16.héten biztos ami biztos alapon
2020. máj. 7. 20:32
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a közvetlen felettesemnek már a pozitív tesztkor elmondtam, hogy engedjen el a vizsgálatokra. A többieknek a genetikai ultrahang után (reggel volt, mikor beértem. onnan, akkor)
2020. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
En amint megtudtam. Nem szerettem volna kamuzni, ha rosszul vagyok, vagy mikor orvoshoz mentem, stb.
2020. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
32%

8as vagyok. Tobb oka van.

1.ok: ep letelt a 3 honap probaidom, pontosan 3 nappal utana mentem orvoshoz, mar volt szivhang.

Nem ismertem a ceget, feltem, hogy valamilyen indokkal kitesznek. Ezert elmenekultem betegallomanyba.


2. Ok: egy multi logisztikai cegnel voktam mint diszponens. Az aruatvetelenek felugyelete miatt naponta kb. 3 orat a raktarban voltam. December volt, a raktarban 0 fok, nekem mivel irodasnak nem adtak meleg ruhakat, jott egy leltar is, engem terveztek kikuldeni felugyelni, terhesen ezt nem vallaltam be. Bizonyara ha nem megyek betegallomanyba akkor sem kuldtek volna, csak nem olyan szivtelenek, hogyvterhesen raktarba kuldjenek, de mivel mondom, 3 honapja voltam, nem biztam bennuk.


3. Anyagilag jobban jottem ki. Az elso 3 honapban pont szezonba erkeztem, sokat leltaroztunk, sokat tulorautam, nagy premiumokat kaptam. Feldobta a fizeteseim atlagat. Ha akar rgy honappal tovabb maradok, a januari normal fizum lehuzta volna az atlagot, kevesebb betegallomanyt illetve anyasagut is kapnek. A mi torvenyeink szerint nekem az uj munkahelybol szamoljak ezeket ki ( szlovakia).


4. Nagyon stresszes volt a munkam, orvosom is latta es megertette a helyzetem, o ajanlotta hogy kiir. Es en belementem. 30 hetes terhes vagyok. Eleinte szornyu lelkiismeretfurdalasom volt, de ma mar azt mondom ha ujra krzdhetnem, akkor is igy dontenek. Jott a december januar, munkahelyem miatt naponta 100 kmt ingaztam, plusz 40-50 perc dugo reggel es delutan is. Jol dontottem, terhesen ez az ut sok.


Ennyi a sztori.

2020. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Az elsőt 12 hetesen mondtam el a közvetlen főnökömnek, ő továbbította a hírt a nagyfőnöknek, akinek annyi volt a reakciója, várható volt ( 25 éves, friss házas). 29. hétig dolgoztam.

A másodikat már 10 hetesen elmondtam a felettesemnek. Pont előléptetést ajánlott, és meg kellett indokolni, miért nem fogadom el. Az igazgatónak is személyesen mondtam el ( nem ugyan az a cég, mint az előzőnél). 36 hetes koromig dolgoztam, és már nagyon várnak vissza, állítólag a felajánlott pozíció is vár rám.

2020. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A közvetlen főnökomnek 8 hetesen, mert gokartos csapatepitore kellett volna menni, kamuzni meg nem akartam. A többieknek 12 héten mondtuk el. 36+5-ig dolgoztam 37+4-en született 🙈🙈
2020. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
13. héten mondtam el( sajnos volt egy korai vetélésem előző évben) . De dolgoztam még utána a 24.hétig(nem fizikai munka).
2020. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%
nekem azonnal el kellett, mert sugarveszelyes helyen dolgozom rontgen asszisztenskent, azota is itthon vagyok veszelyeztetett terhes diagnozissal tappenzen...
2020. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
14es vagyok, kossz, hogy lepontoztatok meg egy ilyen semmi kerdesnel is, remelem jol esett :) en csak a kerdezo kerdesere valaszoltam. O kerdezte tolem, hogy miert...
2020. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Első terhességnél a 8.-ik héten szóltam, mert már látszott a pocakom ikrekkel...jelenleg a vírus helyzet miatt már a pozitív teszt utáni héten jeleztem, hogy pocaklakó van, de szeretnék dolgozni stb.. végül home officeba raktak és március közepe óta itthon vagyok.
2020. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!