Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üres petezsák? Csak szikhólyag...

Üres petezsák? Csak szikhólyag látható.

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruáció első napjától számolva 6+1 hetesen 13 mm-es petezsák, 2.9 mm-es szikhólyaggal adhat még okot a reményre? Az ovulációm a 16-17-ik napon volt. Egy éve próbálkozunk, nagyon szeretnénk a babát...

2020. máj. 8. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Mi is egy évig próbálkoztunk, amikor terhességet mutatott a teszt, aztán pár hét múlva vérzés indult el, és a vizsgálat kiderítette, hogy csak egy üreg petezsák volt, ami magától kilökődött. De fél év múlva újra teherbe estem, és az már igazi volt, ám a baba mellett megint lett egy üres petezsák. Amikor az kilökődött, félő volt, hogy magával viszi a babás petezsákot is, de Istennek hála, megmaradt a terhesség, és ma van egy 20 éves gyönyörű fiam. Van remény, a következő petezsákban már lesz baba, na adjátok fel!
2020. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Később is foganhatott..

2 példás tudok mesélni.

2.lányunknál 2 héttel teszt után mentem. Akkot csak petezsákot látott. 2 hét múlva már minden rendben volt. - jóval később fogant, a tesztem pedig bitang erős volt.


Ma voltam dokinál. Minden netes csuda kalkulátor szerint 7.hétben járok.

A dokim elsőre csak petezsákot talált. Aztán hopp előkerült a baba szívhanggal együtt. 6 hetesre saccolt.

Ő is később fogant.


Szóritok 🤞

2020. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hu, hat jo koran elmentel orvoshoz..

A lanyomnal 5hetet mondott a doki es csak 10mm petezsak,szeptemberben kezdi az ovit.

Baratnomnek 14mm petezsak, azt mondta a doki h 4-5hetes terhesseg.

10nap mulva mar 8hetesnek szamolta a gep.

Nekem most ugyan ez. 12mm petezsak, 3het mulva vissza

Nincs baj :)

2020. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem üres a petezsák. Ott a szikhólyag, abból lesz az embrió. Szabályosnak tűnik méretei alapján, max később fogant.
2020. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van szikholyag az mar egy jo jel!

Viszont nem a szikholyagbol lesz az embrio! Ekkora boszmeseget🙄😅. A szikhólyag táplálja az embriót addig, amíg kialakul a keringési rendszere. A szikhólyag szerepét később a méhlepény veszi át

Lehet par nap es ott lesz az embrio is, nyugalom! Ugy sem tehetsz semmit, raer akkor aggodni ha biztosan baj van!

Kivanom, hogy minden jol alakuljon!🤞🏻

2020. máj. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatást mindenkinek! Ma reggel voltam ultrahangon! CLR: 9.4 mm, élő embryo, dobogó szivecske! :)
2020. máj. 13. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!