Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokat hajolgatok lehet...

Ha sokat hajolgatok lehet baja a babának? 25 hetesek vagyunk. Sok a teendő, takarítás, ma nagyon sokat hajolgattam, félek hogy baja lehet a babának.

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
elvileg a terhesség nem betegség,de én a helyedben többet pihennék
2010. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
26 hetes vagyok és ma a hátamon vittem a 17 hósomat, rohangásztam vele a babatornán, tolom a kismotorját görnyedve, egész nap le-fel veszem a karomba, emeletre cipelem fel. Egyik kezemben kismotor, másikban babakocsi, karomon meg lóg a gyerek... Napközben porszívózok, teregetek, jövök-megyek a nehéz locsolókannával, mosott ruhás ládával,. Mondjam még??? :DDDD
2010. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem lehet attól bajod, de ne hajszold magad túl

nyugtasson meg a gondolat, hogy több száz évvel ezelőtt a nőknek milyen lehetett.

hajolás helyett ha lehet próbálj meg leguggolni a dolgokért

2010. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En gugolok mindenert. A multkor hajoltam a kadba kiszedni a jatekokat es majdnem beleestem, mert megcsusztam...aztan jott a multhet mikoris 26 hetesen hulyeseget csinaltam. Nehezet emeltem, nagyon nehezet. Este aztan jott is valoszinuleg joslofajas es aztan meg par napig eltartott, mire elkezdtem szedni a magneziumot mert rajottem mi a bajom...

En azt mondom ezek utan, hogy mindent modjaval es mindenki mas.

Latod van aki cipel gyereket, motrot, miegyebet lepcson fel es le es kutya baja (hala a jo Istennek) es van olyan en szemelyesen ismerem, aki lehuppant a fenekere (ablakot pucolt es elvesztette az egyensulyat) es annyi, kampo, 26 hetes magzatat halva kellett megszulnie.

Annyit csinalj es ugy, ahogy a tested engedi. Hidd el, szolnak odabenn ha valami nem stimmel csak figyelj!

En ezek utan szoltam a fonokomnek, hogy sok mostmar az 50+ oras munkahet nekem...megertette, megoldottuk.

2010. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amíg te nem érzed soknak, addig nem sok. ha már fárasztó, akkor le kell magad állítani! a kosz megvár, ne aggódj, most a baba a legfontosabb!
2010. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15:15 hat ez jo...a kosz megvar...hahahaha milyen igaz!
2010. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ismerős a dolog: gyerek egyik karodban a másikban a kismotorja.... nekem egy 2 éves kisfiam van, és holnap este hozzuk haza a nagyszülőktől, most nyaral, addig szeretnék mindent megcsinálni, hogy mire jön más dolgom ne legyen csak ő, 2 hete már hogy nem láttam:( és csak vele szeretnék foglalkozni.

Mára lett kész az ajtófestés, holnap még jön a burkolós befejezni egy-két dolgot, most éppen függöny vasalás közben a 10 perces pihenőmet töltőm:), kezd fájni kicsit a hátam-derekam:( de még messze a nap vége:)

2010. júl. 29. 17:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nem javasolják a hajolgatást, de én a terhességem elejétől pörgök, hajolok, teszek-veszek. Azt mondják, hogy egy egészséges terhességben nem csinál kárt.
2010. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!