Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30-40 hetesek! Hogy megy a...

30-40 hetesek! Hogy megy a takarítás? Mindent csináltok még u. úgy? Ti is lassabban haladtok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia,

még mindent csinálok főzök,mosok,takarítok de már egyre nehezebben megy.hajolni alig tudok,ha tudom azt a páromra hagyom :) 5-ször annyi idő kell mindenhez mind 2-3hónappal ezelött. és te hogy haladsz? mennyi idős kismama vagy? könnyű szülést.

38h km

2010. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Én még "csak" 30 hetes vagyok de 1 hete érzem hogy lassul minden. És szétszórt is vagyok!!! Fáj a derekam és rosszul alszom. Energiám viszont még van bőven! Lihegek attól is ha felállok de nagyon mehetnékem van és jövök-megyek amint tehetem! De már érzem hogy terhes a terhesség.
2010. márc. 6. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én hétfőn töltöm a 30.hetet,de nekem is fárasztó néha a házimunka sajnos.Hamar megfájdul a derekam,a hátam,ma a hasam fájdogált,bár egész nap talpon voltam.Amúgy úgy vagyok vele ,ha elfáradok valamiben abbahagyom és pihenek egy fél órát.
2010. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lassabban megy, többször le kell ülnöm (34 hetes). A porszívózásnál néha leülök egy kisszékre, és inkább mindent délelőtt csinálok, mert akkor még "ruganyos" vagyok. Délután már nem vagyok semmire sem hajlandó, max. egy kis főzésre és vasalásra (ülve). Van egy 19 hónapos lányom, ő karban tart, de azért már várom a végét - főleg emiatt a "tohonyaság" miatt.
2010. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. a 34. héttől kezdődött, hogy belassultam, és több részletben tudtam csak elvégezni a dolgokat. Előtte is már fárasztó volt, fájt a derekam ha sokat hajolgattam, de végül is mindent ugyanúgy tudtam csinálni. Aztán elkezdett fájni a csípő meg a fenékcsontom, és nem szűnik, úgyhogy járni sem tudok teljesen normálisan. Nagy bennem a tettvágy, annyira szívesen csinálnék ezt azt, de már nem fér annyi minden bele a napba. Feküdni is rossz, az átfordulás is nehéz, mostmár valóban azt érzem, hogy terhes vagyok. :) De már nincs sok hátra, nemsokára babázhatunk. :)

36 hetes km

2010. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hétfőn töltöm a 39-et. Hát mit mondjak 4 napja minden nap azt érzem nem lehet rosszabb. De másnap rájövök hogy de igen. Hajolni max reggel de mint a zsiráf, állni fél órát nem tudok. Le akar szakadni a hasam. Feküdni sem jó már. Még az a 8 párna is kevés amivel alszok. Menni csak totyogva tudok mint aki becsinált közben tartani kell már a hasamat is. De szép lassan megcsinálok mindent. Majdnem mert a legalsó polcokat nem tudom már kitörölni és a padlófelmosás sem megy rongyal. De már nincs sok hátra!
2010. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!