Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok. Pár...

10 hetes kismama vagyok. Pár hete észrevettem, hogy a csiklóm fölött vagy egy pici dudor. Eddig nem volt semmi kellemetlen, nem fájt, viszont 2 napja nagyobb lett, fájdogál kicsit.2 hét múlva tudok menni orvoshoz, előtte sajnos nem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyasmi, mint egy picike "húskinövés"? Kemény, puha? Szemölcs-szerű?
2011. júl. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azt nem irtad h a csiklód felett pontosan hol, ha már a nagyajkak külső részénél,akkor lehet h egy begyulladt szörtüsző növekszik csak az tud fájdogálni. de hát igy látatlanba passz, szakemberek sem vagyunk, csak a doki tud vmit mondani...esetleg ha a nőgyógyászod nincs(azért nem tudsz elöbb menni) menj el máshoz ha aggodsz v rosszabb lesz egy vizsgálat erejéig. vagy végső esetben háziorvos is segithet.
2011. júl. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!