Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fájdalomcsillapítót...

Milyen fájdalomcsillapítót vehetek be terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Amivel nem árthatok a babának.Mert az időváltozás annyira megvisel hogy napokig fáj a fejem.Ti erről mit tudtok?

16hetes kismami


2010. júl. 29. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Efferalgant, az nem is káros, de jó fájdalomcsillapító!
2010. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Panadol
2010. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvosom azt mondta, hogy a Rubophen és az Algopyrin jöhet szóba.Egyik sem káros a babára.A Rubophen a teljes terhesség alatt szedhető.Nekem még annyira sosem fájt, hogy ne bírtam volna elviselni.De egyszer azt mondta a védőnőm, hogy úgy sajnálja azokat a kismamákat, akik nem mernek bevenni egy fél szem fájdalom csillapítót sem.Ha nagyon kell a gyógyszer, vedd be.De még jobb, ha lefekszel aludni, nálam ez mindig bevált.Jó még rá a kávé, mert összehúzza az ereket.
2010. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen megpróbáltam ledőlni egy picit de annyira fájt hogy elviselhetetlen volt.Bár én mindíg sokáig húzom mire veszek be valamit.De ez nagyon rossz volt.Köszönöm a válaszaitokat!!!
2010. júl. 29. 16:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vegyél be algopirint papaverinnel. Én végig szedtem szoptatás alatt is!

Az meg hülyeség, hogy ne vegyél be gyógyszert!

Mondjuk egy migrén még a gyógyszertől se múlik el nemhogy attól, ha iszol kávét, lefekszel stb.

2010. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az en dokim azt mondta,hogy vehetek be Nurofen-t,Nospa-t,aztan hozzacsatolta,hogy ha elotte kaves voltam,nyugodtan bedobhatok egy kavet is,akar naponta.Hala Istennek nem surun fajt eddig a fejem,amikor fajt is,inkabb nem vettem be semmit,hanem turtem,edzek a szulesre :))

30 hetes kismami

2010. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó, persze.Én is azt írtam, hogy vegyen be nyugodtan gyógyszert.Én csak magamból indultam ki.Érzékeny vagyok hidegfrontra, melegfrontra, ilyenkor majd szét reped a fejem.De próbálom gyógyszer nélkül megoldani.Ha ez nem menne, biztos bevennék valamit.
2010. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindent ami paracetamol tartalmú. Pl.: Panadol.
2010. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Algopyrint szedtem, a dokim és a védőnő is ezt javasolta. Már egy negyed is használt. Az első három hónapban napi szintű migrénjeim voltak :-(
2010. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat!!!Szerintem meg fogom próbálni az Algopyrint.Legalább egy felet.Énis a meleg és hidegfrontra vagyok érzékeny.És tényleg csak akkor veszem be ha már nem bírom tovább.Mégegyszer nagyon szépen köszi a válaszokat!
2010. júl. 29. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!