Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen fájdalo...

Terhesség alatt milyen fájdalomcsillapítót lehet bevenni? Vélemények, tapasztalatok vannak esetleg?

Figyelt kérdés
Hidegfrontnál olyan fejgöcsöm van, nem múlik el semmitől, csak gyógyszertől. Sajnos.
2011. júl. 25. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én így voltan az első trimeszterben,Iszonyat fejfájás gyötört volt hogy 2-3 napig.Aztán nekem is gyógyszer lett a vége.Az algopyrinből heti 1 max 2 még nem okoz sok kárt...Most is csak azt szedem ha fáj a fejem és a lányomnál is azt szedtem...
2011. júl. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem az algopyrint javasolta a dokim
2011. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

algopyrin, panalgoryn, a nurofenből a gyengébb, és állitolag a cataflam is szedhető fájdalomra. nekem is iszonyat szokott fájni a fejem, bár nekem a fogam is fájt mostanában igy napi 1 algopyrinnel birtam csak ki azt is este vettem be mer nem tudtam aludni :S

29hetes kismama

2011. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem anno Paramax-ot adtak a gyógyszertárban, amikor fájt a fogam, gondolom, más fájdalomra is jó.. Direkt megnézte a gyógyszerésznő és terhesek is szedhetik.. :-)
2011. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Algopyrin, panadol, de azt mondják, hogy cataflam-ot is lehet - a dokim szerint. A védőnő a panadolt javasolja. Mindkettő azt mondja, hogy ne várjam meg amíg nagyon fáj, mert felmehet a vérnyomás stb., néha 1-1 szemtől nem lesz semmi baja a babának.
2011. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Paramax Rapid-ot ajánlották!
2011. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!