Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már lassan egy hete késik a...

Már lassan egy hete késik a menstruációm. Anyukám is tudja és azt mondta hogy ha terhes vagyok akkor ne is áljak elé. Nem segít azon aggódik, hogy szégyenbe hozom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 18:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Huh, nehéz ügy :-( Pedig egy szülőnek kötelessége lenne segíteni. Szerintem csinálj egy tesztet, abból minden kiderül! Lehet hogy nincs is mitől félned :-)
2010. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2010. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. és nem támogat nagyon is ideges pedig mielőtt engem megszült ő is volt ilyen helyzetben
2010. júl. 29. 18:16
 4/34 anonim ***** válasza:
hmm...és mit tervezel, ha tényleg baba?párod?az ő szülei?
2010. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Jééézusom!15 éves???

Gondolom, hogy sokkolta, azért ilyen!Azt tudnod kell, hogy egy édesanya mindig jobban aggódik a gyerekéért, mint saját magáért, talán téged félt a támadásoktól, amiért ilyen fiatalon teherbe estél!!15 évesen te még gyerek vagy, a terhesség pedig mint tudjuk...Ilyenkor több lehetőség van:

-megtartod a babát, felneveled:*tudod neki biztosítani, amire szüksége van egy életen át

*nem tudod neki biztosítani, nyomorogtok egy életen át

-megszülöd, és örökbe adod (én nem tudnám, de sok olyan pár van, akiknek nem lehet, de szeretnének kisbabát!)

-elveteted:*tanulhatsz tovább, de az életed már soha nem lesz olyan, mint előtte!Egyik ismimnek 9 vagy 10 éve volt abortusza, nincs olyan nap, hogy ne jutna eszébe!:(Na meg persze ott van az esély, hogy utána már nem tudsz szülni!


Szerintem mindenképpen próbáld megbeszélni édesanyáddal a dolgot, hogy mit tehettek, stb.!!!

De először győződj meg róla, hogy valóban terhes vagy-e!

2010. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

huh, azért nem annyira lesarkított a dolog, mint ahogy az utolsó írja, hgy vagy jól éltek egész életedben, vagy nyomorogtok...sokan vannak, akiknek nehéz volt a kezdet, de aztán helyre jöttek...


de tényleg előbb várjuk meg a tesztet...

2010. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
hát ha terhes vagyok akkor nagyon fájna ha elvetetném, de nem tarthatom meg anyukám úgysem engedné. A barátom kicsit ideges de segít és az ő szüleinek még nem mondtuk majd csak akkor akarjuk ha valóvan megtudom. De van egy olyan érzésem hogy az vagyok egy kicsit görcsölök mintha megakarna jönni de nem jön meg. és holnap fogok elmenni egy tesztért mert a falu ahol lakom nagyon rossz hely és valamit látnak vagy hallanak azt rögtön átalakítv a tovább adják. szóval bekell mennem a városba
2010. júl. 29. 18:30
 8/34 anonim ***** válasza:
34%
te jó ég, nekem van egy 13 éves unokahúgom és még barbie babázik... persze tud komolyabb dolgokat is, például jól tanul, és igyekszik otthon is, de mégiscsak rengeteget játszik... anyám, bocs de kiakadtam...
2010. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Utolsó!Most ezt nem úgy kell venni, amit írtam, hogy nyomorognak, hogy szó szerint!De pl benne van a pakliban, hogy a szülők kirakják, apuka félreáll, akkor pedig se neki, se a babájának nem lesz kényelmes élete!(kényelmes alatt értem, hogy mondjuk x.hónap 29-én is ki tudja váltani neki pl a 8000 ft-os gyógyszert, vagy be tudja fizetni bármikor a számláit!)
2010. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget ha kész lesz a teszt írok
2010. júl. 29. 18:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!