Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Lóg" a hasam, legalábbis...

"Lóg" a hasam, legalábbis nagyon érzem a súlyát, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még csak a 24. hétben vagyok, de 100 centit már meghaladta a pocakom. Igazából az alakja érdekes: oldalt semmi, csak elöl van az egész. A szeméremcsont fölött az alhasam teljesen lapos, utána meg kiugrik az egész, előre. Jobban örülnék, ha szépen kerekedne az egész, körben, de hát ez van..

Egyrész ha dolgozom, zömmel ülök egész nap és nagyon fáj a hátam estére (támla nélküli szék....) másrészt folyton fáj a pocak alja (talán a méhszalag, nem tudom) szorít ott a nadrág is, akármennyire letolom a fix részét.

Ha kicsit görnyedek, nyomódik is... az lenne a legjobb, ha egész nap foghatnám legalább egy kézzel, vagy valami gumis kötővel fel tudnám "húzni.." :)

Ez biztos hülyén hangzik:)

Szóval mivel egyre csak nagyobb lesz (a baba normál méret,csak a pocak nagy) ki kéne találnom valamit, hogy kicsit "felfogjam" a súlyát, valakinél valami ötlet esetleg?..


2010. júl. 29. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
támla nélküli szék?nagyonrossz megoldás.pántos nadrág,(kertésznadrág)talán jo megoldás probáld meg
2010. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha megoldhato, vigyel be a m.helyre egy nagy gumilabdat es azon ülj! Nagyon jo a derekizmoknak es a gerincnek!

Lehet kapni kismama haskötöt vagy fogot vagy mit :-) a tesz-veszen vagy vateran van, üzletben draga allitolag!

Boldog babavarast!

2010. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az enyém is ilyen:D 34 hetes vagyok de csak a hasam áll elöre, eddig 5 kg-t híztam de így is nehéz. Hogy mit tudsz csinálni? Igazából semmit, szerintem kevesebbet mozogj nehogy nagyon elörehúzzon a pocid és megterhelje a gerinced. Ülöhelyzetben néha próbáld hátrafeszíteni a vállad és húzd ki magad. Nekem ez szokott segíteni.

Boldog babavárást!!:)

2010. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

pocak tartó ????

kapható tesz-veszen is vaterán.

tegyél fel képet !

2010. júl. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Mar mint hogy en tegyek fel kepet? Sajnos nem tudok semmit linkelni, mert telorol netezek. De tenyleg az a neve: pocaktarto öv, ha beirod a googleba vagy ide a keresöbe, kidob egy csomo talalatot. Sajnos csak ennyit tudok segiteni.

Boldog babavarast lanyok!

2010. júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokat segített a kismamabandázs..azóta nem fáj annyira a hasam..ráadásul a nadrágot is ki tudom gombolni:)..32 hetes
2010. júl. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, utána fogok nézni!:)

Eddig én is csak 6 kilót híztam, most vagyok 71, de olyan mintha 16 jött volna fel...

2010. júl. 30. 08:36
 8/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok. En 4kg szedtem fel, de tavaly az elevit ram dobott 7kg.ot 10het alatt, azota se ment le. A baba elhalt.:-( Most vagyok 77kg. De ebböl min.2kg a cicin van :-) Bröl, mar Enel jarok. A többi a baba, mar en is erzem a sulyat! :-)

Tescoban van gumilabda, par eve vettem 2000ft körül volt. Vajudashoz is nagyon jo, lazitja a derekizmokat. Valamelyik korhazban adnak is a kismamaknak.

Mi az a bandazs? :-)

Ja, a vicc, hogy doki szerint 1kg.t hiztam, mert mindig este van randevunk, az elsö meresnel 76kg voltam este, reggel mertem magam itthon 73kg! Irt ir fel terhesvitamint a 24. heten, de ettöl nem hizok. :-)

26h kismama

2010. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Keress rá a googleban..egy elasztikus derékpánt..2000 ért vettem a brendonban, azóta is csak akkor nincs rajtam, amikor mosásban van.
2010. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9.39. jelentem ra kerestem :-) igen-igen ilyet egy ruhazatiboltban lattam, 10euro körül volt, akkor nem dragabb, mint otthon. Es ez tartja a pocit is? Eszembe se jutott :-)

Akkor beruhazok en is egyre. :-)

2010. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!