Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen a babám súlyát...

17 hetesen a babám súlyát 215gramra értékelték. Nem sok ez egy kicsit? Számithatok rá hogy nagy babám lesz?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom h a súlya kb.160 gram kellene hogy legyen.
2011. júl. 25. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

20.hétre 350 gr körül kéne lenni.Nem lehet,hogy elszámoltak és 18-19 hetes terhes vagy?

De ha jól számoltak,akkor egy szép nagy baba lesz,pedig kint is ráérne megnőni.És nem lesz könnyű a szülés.

2011. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi 19 hetesen voltunk uh. és akkor volt 316g. nekem is azt mondták,hogy nagy baba lesz,de elővettem a kisfiam 12 évvel ezelőtti uh. papírját és minden mérete ugyan akkora volt,3350g.-mal született farral símán...

Szerintem ne aggódj,nem mindig fedi a valóságot amit a papírra írnak.Azért könnyű szülést kívánok!!

2011. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!